Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 felett ha nem volt komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett ha nem volt komolya kapcsolatom, akkor jó eséllyel alkalmatlan vagyok rá?

Figyelt kérdés

Alapvetően megvan mindenem,jólétben élek,van saját lakásom,jó állásom,barátaim,beutaztam a világot,tényleg nem panaszkodhatok, és a külsőmmel is elégedett vagyok, sok lánynak bejövök,viszont csak rövidebb kapcsolatok jönnek össze,vagy barátság extrákkal és társai. Amint valakivel kezdene kicsit komolyabbra fordulni teljesen berezelek, nem tudom megmagyarázni,h miért, lehet már megszoktam,h egyedül élek és nagyon kényelmes így az életem,de lehet hogy szimplán rossz kötődési minta az oka, jártam többféle pszichológusnál meg csoportban is,ahol ezeket kielemeztük,és természetesen a gyermekkori traumák jöttek elő mindennel kapcsolatban. A szülőkkel való kapcsolatom,h anyagilag elhalmoztak,de érzelmileg semmit nem adtak. Tesóim is ugyanígy vergődnek nem véletlenül.

Na mindegy,szóval nem tudom alkalmas lehetek e így valaha egy kapcsolatra,vagy hogy egyáltalán való e nekem. Néha úgy érzem,hogy nagyon vágynék rá, de amint van rá lehetőség hirtelen kiráz tőle a hideg, szóval sehogy se jó.



júl. 5. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagy alkalmas komoly kapcsolatra míg el nem fogadod a múltat, vagy ki nem hevered szóval maradj inkább csak hímringyó tovább. Ne tegyél tönkre lányokat magad körül mert te selejt vagy.
júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

"sok lánynak bejövök,viszont csak rövidebb kapcsolatok jönnek össze,vagy barátság extrákkal és társai"



Akkor ronda nem vagy :)



40F incel

júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

'Some people are meant to be loved and others just naked!'


Te csak arra vagy jó ezek szerint, hogy meztelenkedj tehát ne erőlködj fölöslegesen.

júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
30 felett nem hiszem, hogy össze fog jönni mert már túl vagy azon a koron, hogy változtatni tudj nagy mértékben magadon pozitív irányba. Nem tudom, lehet, hogy sikeres lennél egy nő által aki türelmes lenne, megtanítana téged szeretni, elengedni magad, át adni önmagad az érzésnek és neki. De szerintem kicsi a valószínűsége. Persze a remény hal meg utoljára. Annyit tudok "mondani", hogy először is magadat kell megtanulni szeretni és csak aztán mást mert az csak egy dolog, hogy gyermekkorban nem adtak szeretetet, megfelelő törődést, de attól még ha te eléggé erős személyiség lennél lehetne szeretni önmagad és nem kéne reszketni komoly párkapcsolat gondolata miatt egyáltalán.
júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 Ja ebben lehet valami. Bár az önszeretettel sztem nincs különösebb bajom, sőt inkább túlságosan is sokat foglalkozom magammal,meg hogy hogy tehetem az életem minél élvezetesebbé. 😎 Divat manapság,h mindenki nárcinak diagnosztizálja magát, én is így mentem pszichológushoz,de ő kiábrándított,hogy szerinte csak szeretnék az lenni. 😄
júl. 5. 17:35
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Félsz az újtól, a változástól, a változtatástól. Vágj bele! Még nagyon jó is lehet!
júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként arra is gondoltam,hogy lehet csak arról van szó,hogy nagyon nem mindegy,hogy kivel, mert mondjuk úgy 3 évente 1x érzem azt egy lánynál,hogy vele komoly kapcsolatban is benne lennék,de persze ezek viszonzatlanok maradnak. De lehet eleve az vonz bennük,h tudat alatt érzem,h nem kell attól "félnem",h ebből komoly kapcsolat lesz.
júl. 5. 17:38
 8/16 Senior Séf ***** válasza:
80%
Senki sem úgy született,hogy tudta, hogyan kell valakit megtartani. Néhány fiaskó mindenkinek kell, mire megtanulja.
júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

#1 vagyok és hiába vagyok lepontozva én 100% biztos vagyok benne hogyha még akadna is nő akivel belefognál komoly kapcsolatba te akkor is előbb utóbb hűtlen lennél, vagy szakítanál mert képtelen vagy elengedni a múltat, nem tudod elfogadni ami történt.


Amit #4 írt pontosan arról szól, hogy hiába volt rossz, szomorú gyermekként az életed attól még lehetett volna más az életed felnőttként. De mivel te nem tudsz az árnyékodon átlépni így nem fog összejönni szerelmen/szereteten/bizalmon komoly kapcsolat. Úgyhogy adhatsz te neki esélyt simán milliószor is nem fogod learatni a babérokat. Nem kéne a nőket tönkretenni önzőség miatt. Éld ki magad továbbra is szexben, az való neked ha cirka 10-15 éve semmit se haladtál előre...

júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egyik oldal a megértés, olvashatsz ilyen témájú könyveket, járhatsz önismereti körbe, stb, de ennél fontosabb a bevállalás. Meg kell próbálni, személyiség fejlődés szempontjából is jó tapasztalat lesz, ha nem jön össze mi lesz, max továbblépsz, azt bánod meg inkább, amit meg sem próbálsz.
júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!