Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy életre szóló kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy életre szóló kapcsolatot szeretnék. A 20 év körüli nők viszont alkalmatlanok erre. Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Elkövettem egy hibát. Egy évet áldoztam olyan lányra, aki még csak most bontogatja a szárnyait, aki eddig burokban élt, egyik pillanatról a másikra egyszer csak elrepült... Mindenben elsők voltunk egymásnak, és mindig is ez volt a célom, egy nővel leélni az életem. Kicsit sem vonz az ágról ágra szálló életmód, egy biztos pontra lenne szükségem, egy társra aki örökre velem marad, de a korosztályomban ez hatalmas elvárás.

A legtöbben nem szeretnék megtalálni az igazit elsőre. Szórakozni, fesztiválozni, utazni akarnak,de nem értem ezeket miért nem lehet a pároddal végig csinálni.

Tudom, álomvilágban élek, de ha megnézzük a 20-30 évvel előttünk született generációt, ők letudták élni az életüket egy férfival. A "kitartasz mellette jóban-rosszban" kifejezésnek volt jelentősége. :/

20F - ha ez számít valamit.


2015. júl. 4. 07:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
teljesen jól tesó
2015. júl. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egyáltalán nem gondolod jól!

Vannak normális 20év körüli csajokis! :)

2015. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
A 20-35 éves srácok/férfiak 90%-a is alkatlan még ilyesmire. A 20-as évek komolytalansága sajnos természetes dolog, csak megfontoltabbnak kell lenni sok esetben.
2015. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Tényleg vannak normális csajok?

Akármerre megyek, csak zombikkal találkozom.

Dugó a fülben, facebook a kézben, se lát se hall.

2015. júl. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindaddig, ameddig az olcsó nő kategóriára forog a szemetek, addig ez lesz, 100szor is. Az értékes nők, akiket meg kell becsülni, máshol keresendők ...
2015. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó: big like :) Teljesen igazad van.


"Egy előző generációs", aki 21 éves kora óta ugyanazzal az Emberrel él szerelemben

2015. júl. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ugyan, én még csak 22 vagyok, tehát ha azt mondom, 21 éves korom óta ugyanazzal az emberrel élek, akkor azzal nem mondok sokat :D Ámde én őszintén az életre szóló kapcsolatot keresem- és krestem is mindig. Csak ez kétemberes dolog. Engem sem vonzott soha az ágról-ágra szálldogáló életmód, az, hogy egynél több partnerem volt életem során, az azért van, mert hiába akarok én hosszú távú kapcsolatot, hiába akarok én majd esküvőt és gyerekeket, a legtöbb korombeli ezek hallatán sikítva menekül, még akkor is, ha hozzáteszem, hogy azért nem sietős nekem sem, csak tudja, mit szeretnék. Aztán aki meg mégis belemegy így is, az vagy azzal a gondolattal, hogy hát jól van, 10 év múlva ő is ilyesmit akar majd, vagy simán csak "majd meglátjuk". Szóval, ideig-óráig működik, de ilyen fiatalon valóban nem várhatom el én sem egy életerős fiatal férfitól, hogy ha neki arra van ingere, akkor ne azért küzdjön, hogy minél több nőt megdöntsön. Ezt mellettem azért nehéz lenne, meg különben is. Ha ilyen vágyai vannak, akkor semmi keresnivalónk egymás mellett.


Szóval, röviden: hasonló problémákkal küzdenek azok a lányok is, akik hozzád hasonlóan gondolkodunk. Nekem egyszerű volt, nem a szigorúan vett korosztályomban találtam meg azt, akivel végre úgy néz ki, működni fog a dolog (azért, ne nagypapa, csak 7 évvel idősebb, de ennyi már elég is), lassan másfél éve együtt élünk, és határozottan az az érzésem, hogy borzasztó nagy szerencsém volt, mikor találkoztunk.

2015. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is emberfeletti szerencsém volt és elég sok véletlen kellett, hogy találkozzak a másik felemmel, de az első nap tudtam, hogy ő az. Amikor el kellett mennie (más-más városokban jártunk egyetemre), akkor úgy éreztem, elvették a fél lelkem. Onnantól olyan kapocs volt köztünk, ami máig összeköt. Tényleg van ilyen. Persze nem úgy kell keresni, hogy ránézünk és megítélünk embereket, az ilyen kapcsolatot vagy dobja a sors, vagy nem, azt hiszem.
2015. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, valóban a huszonévesek többsége nem gondol komoly kapcsoaltra, csak élvezkedni akar, legyen fiú vagy lány. komoly szerelemnek álcázzák szexuális vágyaik megvalósulásának lehetőségét.
2015. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Diszkriminatív vagy, szemellenzős és előítéletes. Az előttünk lévő generációban 'jóban-rosszban' volt ja, csak azt felejted el, hogy a kommunizmus, meg a világháború időszakában mást jelentett az élet mint most. Akinek a házassága tönkrement és inkább már mással lett volna, az bizony a társadalom megvetése és morális elítésése miatt továbbra is össze volt kényszerítve azzal akivel nem akart. Akár tetszik, akár nem, az élet nem rózsaszín, nem tökéletes, az élet nem kiszámítható! Akár tetszik, akár nem, vannak akik 20 évesen még 'gyerekek' és a személyiségük, igényeik még változnak ergo 15 év múlva már nem azt szeretnék maguk mellé, akit 20 évesen választottak. Akár tetszik, akár nem van hogy évek alatt a másik fél olyannyira megváltozik, hogy úgy kezd el bánni veled, ami már elviselhetetlen pl: alkohol, erőszak, verés, drog, AKKOR IS MARADJAK MELLETTE A VALAGAMON, mert kötelességem?! Hagyja az ember magát testileg-lelkileg bántalmazni?! Akár tetszik, akár nem, van hogy két ember céljai és világnézete az évek alatt elkezd más utakon járni, akkor is maradjanak egymás mellett és nyeljenek? Kinek jó az? Kinek jó az a frusztráció és stressz amit ez kivált? Kinek jó a folytonos kiabálás? A szexuális problémák? Ember, az élet rövid ahhoz, hogy boldogtalanságban, elégedetlenségben éljük le! Amiről te beszélsz, az meseszerű. Létezik, van ilyen valóban, de egyrészt nagy mázli kell hozzá, másrészt komolyan te sem hiheted el, hogy valakiknek a kapcsolata 20 éves koruktól 80 éves korukig nem volt tele megalkuvással és lemondással. Márpedig megalkuváson és lemondáson nincs mit irigyelni, én nem akarok ilyen életet.
2015. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!