Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik korán (20 éves koruk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik korán (20 éves koruk körül) jártak valakivel, meddig tartott? Lehet életre szóló?

Figyelt kérdés

2 éve találkoztam a barátommal 20 évesen, azóta együtt vagyunk. Minden nagyon jó vele és nem szoktunk veszekedni sem, mindent szépen meg tudunk beszélni.

De a környezetünkben azt mondják, túl fiatalok vagyunk és hogy ilyen fiatalon nem szokott sokáig tartani. Voltak kapcsolataink, rövidek, de mindig a másik szakított, mert vagy nem akart komolyabbat, vagy megtetszett neki más stb.

Kíváncsi vagyok, hogy mások ilyen idősen mennyi ideig voltak együtt az akkori párjukkal, van-e olyan, aki ki is tartott (és akár jelenleg is együtt vannak)?


2015. jún. 29. 23:30
 1/8 To7ka ***** válasza:
Ne adj mások véleményére, a korotok teljesen alkalmas egy hosszú, tartós kapcsolatra, ez csak kettőtökön múlik!:) Ne azt figyeld, hogy hol a vége, még meddig tart, teljesen elrontja. Élvezd ki minden percét, és együtt építsétek a közös jövőtök, oldjátok meg közösen a problémákat, egyengessétek a kapcsolatotok! Sok sikert hozzá!
2015. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen ismertem meg az akkor 20 éves barátomat. Első szerelem, első volt nekem mindenben. Most már én 24 éves vagyok, a barátom 25. Együtt élünk egy éve, hamarosan tervezzük az esküvőt.
2015. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatom 17 évesen kezdődött és 19 évesen ért véget. Nem indítottam komoly kapcsolatnak, az később alakult ki, hogy ez nem csak pár hónapos lesz. De nekem nem jött össze. Nagyon nem illettünk össze.
2015. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett életre szóló, de az anyai nagyszüleimnek az lett, és szerelmi házasság volt.
2015. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17 voltam, o 19. 2 es fel evet, huztunk ki egymas mellett, ket szakitassal. Valamit nem erdemes eroltetni.
2015. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt, aki 14 éves korában jött össze a barátjával, most 22 éves, és még mindig nagyon szeretik egymást :)
2015. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19 voltam mikor összejöttem a fèrjemmel, ő 20 :) 8 ève vagyunk együtt, 2 ève vagyunk hàzasok és 2. babànkat vàrjuk...:)
2015. jún. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szüleim (most 45 évesek) 14 évesen kezdtek el járni, még most is együtt vannak.
2015. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!