Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyanok itt (20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok itt (20 év fölött) akik már 16 éves koruk óta együtt vannak valakivel? Lehet életre szóló a szerelem ennyi idősen.

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást a barátnőmmel, nagyon, és én nagyon előre tervezek. Sokak szerint ez hülyeség, meghogy úgyis elmúlik. De ebbe olyan rossz belegondolni. Akkor minek szeressem ennyire, ha úgyis a "szerelmnek múlnia kell". Feltétlen múlnia kell, vagy tényleg csak túlzott kamaszszerelem. Szívszorító...
2010. máj. 30. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
nem fogod majd kiélni magad, aztán 25 évesen koppansz, hogy hoppá, elfelejtettem élni vagy előbb.
2010. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Nem feltétlen kell hogy elmúljon. persze gondolom van mikor elkap a vágy hogy egy másik lánnyal is sexelj de hidd el jobb egy fix tartós megbízható kapcsolat
2010. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egy ismerősöm most közel van a 40hez, ők a feleségével 15 évesek voltak, mikor összejöttek, mindkettőnek a másik volt az első.

De ez nagyon ritka.

2010. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szeresd ahogy tudod, akarod. Se az ellen, hogy elmúljon, se az ellen, hogy ne múljon el, nem tudsz mit tenni. :)


Nem tartom lehetetlennek, hogy valaki ennyi idősen megtalálja az igazit. Sok sikert, ha veled így történt.


20F

2010. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
16 voltam amikor megismertem a férjemet ő volt az első. Ugyan most hullám völgyben van a házasságunk de nekem ő az igazi.Szerintem a lángoló szerelem elmúlik de ha ügyes az ember kis tüzeket még tud gyújtani.
2010. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van olyan, hogy valaki a gyerekkori szerelmével jön össze, de elég ritka, mondhatnám úgy is, hogy szinte kivételes eset


nem biztos, hogy azért, mert te ragaszkodsz hozzá, azért ő is végig ki fog tartani melletted és boldogan éltek, míg meg nem haltok

millió fordulat lesz még az életetekben

egyetemre mentek, egymástól több száz kilométerre, csábítások, eltérő baráti kör és érdeklődés, munkahely, családi konfliktusok, anyagi ellentétek


rajta is múlik, nem csak rajtad, hogy meddig tart, és az ő érzéseit nem tudod teljesen befolyásolni

2010. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, itt vagyunk MI! A nejem 15 volt, én 20. Azóta is együtt vagyunk. 25 év házasság és 3 gyerek után. 47ffi.
2010. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!