Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elmúlt napokban egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt napokban egyre ritkábban beszélünk azzal a lánnyal, akivel randiztam, mikortól kéne gyanakodnom, hogy azért mert leakar koptatni?

Figyelt kérdés

Múlthét hétfőn kezdtem el egy lánnyal beszélni Tinderen, szombaton találkoztunk is, nem voltam maradéktalanul elégedett az első randival, mivel megszoktam, hogy ahol később kitud alakulni bármilyen kapcsolat, ott van csók az első randin, ahol pedig nincs az első randin csók, ott később sem lesz semmi.


Az utóbbi pár napban viszont ritkábban váltunk üzenetet, eddig 2 óránként azért tudtunk egy üzenetet váltani Messengeren, most ez 4-5 óra lett.


Magamból kiindulva én olyankor szoktam ezt csinálni, amikor valakivel már nem akarok ismerkedni csak nem akarom egyenesen elmondani neki.


júl. 5. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sanszos, hogy szép apránként leépít.


Az első bekezdésedre annyit, hogy a férjemmel az első randin egymás kezét sem fogtuk meg. Na de a másodikon!:) Végül ott lett csók is. Teljesen OK volt így.

júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Első randin egy csók? Kizárt! Még ha nagyon szikrázik is a levegő, akkorse 😅 Hát még nem is ismerem a másikat, majd pont egyből csókot adok neki. Egy frászt!

36/N

júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Szombat már lassan egy hete volt, azóta nem beszéltél le 2. randit? Netes társkeresőknél ez alap, sok a konkurencia.
júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Baszod, találkoztál vele.

Att írod, hogy nem voltál elégedett. Akkor miért várod el, hogy ömlengjen neked?

Amúgy meg hívd fel telefonon, és beszélj meg vele egy újabb randit.


Fogalmatok sincs arról, hogyan kell egy kapcsolatot felépíteni, udvarolni.

És meg a sok szűz 38 éves incel akar magának toplistás gyerektelen nőt. Megáll az eszem!

júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van randi lebeszélve jövő hét hétfőre már.
júl. 5. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán csak tobb a dolga es nem er ra annyit irni. Chaten nem lehet jol megallapitani.
júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!