Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elmúlt 2 évben mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt 2 évben mik a tapasztalataitok ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Mennyire szenvedtek vele, mennyire sikeresek a randik? Egyáltalán eltudtok jutni randiig?


Hol próbálkoztok leginkább? Hogy szokott zajlani egy átlagos ismerkedésetek, mennyire érzitek hogy tepernetek kell?


2023. júl. 25. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Megismerkedtem egy nővel, aki beteg állat volt az ágyban.


Combomat, hasamat, mellkasomat, majd a fejemet ütötte.

A végén a nemiszervemet.


Mivel nagyon fájt, így a szájával lehűtötte.


Beteg állat.

2023. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Utca,bolt,szórakozóhely,strand,nyaraláson. Mindig bejön,mert jó pasi vagyok.
2023. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 3 éve ismerkedtem egy hosszú kapcsolat után. Már akkor sem voltam a bőség zavarában, de összejött néhány match társkeresőn, majd netről egy bizonyos lányt is megismertem, akivel összejöttem. Igazából tőle tanultam meg, hogy most már úgy néz ki a társkeresés, hogy mindenki kamuzik ismerkedés során.

Abban az időszakban kicsit lehangolt voltam, mivel alig néhány érdekes lányt ismertem csak meg és alig érdekeltem én is bárkit. Mindezt úgy, hogy előtte jó pár éve simán találtam érdekesebbnél érdekesebb lányokat.


Szóval, akivel összejöttem, vele kb. másfél évig együtt voltunk. Tavaly szakítottunk. Adtam időt a gyásznak, ezért kb. csak 1-2 hónapja "ismerkedem". Nem erőltetem a dolgot, de jött 1-2 lehetőség.

Hát, mit ne mondjak, borzalmas a helyzet...

Eleve, nagyon kevés érdekes nő van. Sőt, nem is találtam ilyet. Nagyon durván problémásak. Tök alap az önértékelési gond, szinte mindenkinek toxikus exei vannak. Teljesen sablonemberek. És igaza volt a régebbi barátnőmnek: Teljesen alap a hazudozás. Volt olyan, akinél már pár napon belül buktak ki a dolgok, hogy mikben hazudott.

És a külső. Amíg régen volt pár matchem elég gyenge képekkel, addig most sokkal jobb képekkel szinte semmi. De, ezt a haveroktól is sorban hallom. Nem csak nettel kapcsolatban, hanem akár szórakozóhelyekkel kapcsolatban is. Egyszerűen annyira megnőttek a külső terén aló elvárások, hogy az hihetetlen.


Tudom, amiket írtam, azzal itt nem lesz népszerű az ember, de ez van. És durva, hogy ezeket a dolgokat itt mennyire nemlétezőnek tekinti a nők többsége. (Fura egyébként, hogy a való életben nem. Több olyan lány barátom is panaszkodott már, akik beismerték magukkal kapcsolatban, hogy igen, azért nehéz a társkeresés nekik, mert sokkal jobb pasit akarnak maguknál.)


És a másik oldal panaszkodását sem értem, amikor szomorúan állítják, hogy nincs egy normális pasi sem. De, van jó pár, csak épp senkit sem érdekelnek, ha nem társul hozzájuk extra jó külső vagy hasonló. És a normális gyakorlatilag a traveladdict kategóriát meg egyéb hasonló szintű hashtageket jelent.

2023. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!