Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik az elmúlt 5-6 évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik az elmúlt 5-6 évben ismerkedtek meg és már házasok, vagy jegyben járnak. Hol ismerkedtetek meg a párotokkal? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
Rövid történet is jöhet.

2023. ápr. 5. 14:08
 1/9 Hans Pötterman ***** válasza:
89%
Itt. Nem járunk jegyben de élettársak vagyunk 4 éve
2023. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Internet,rosszlanyok tarskereso oldal.

Többször voltam nála,mire eljött randira.

5 éve volt,azóta a feleségem.

2023. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

25 évesek voltunk, baráti társaság.

Évek óta ismertük egymás (középiskola), később barátok lettünk (kb. 5 évvel azelőtt, mielőtt összejöttünk volna), majd egyszercsak egymásba szerettünk.


4 évig távkapcsolatban éltünk, de maximális volt a bizalom, addigra már tényleg minden szituációban láttuk a másikat/ismertük.

2 éve élünk együtt, nagyon szeretjük egymást. 2025-ben tervezzük az esküvőt.

2023. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Gimnázium, laborlátogatás. Azt mondta, hogy az fogta meg a legjobban, hogy engem tényleg érdekeltek a berendezések és a kutatások. Mi ketten voltunk a leglelkesebbek (amúgy egyikünk se ilyen laboros-kutatós beállítottságú, nem is ebben az irányban tanulunk/dolgozunk, csak érdekesnek találtuk), a többiek inkább csak örültek, hogy nem a padot kell koptatniuk.


A közös téma is megvolt - elég gagyi mobilom volt akkoriban, nem tudtam vele fotózni, így kénytelen voltam Nintendo 3DS-sel fotózgatni, mint egy rendes hülye. Ő is nagy kocka, sokat dumáltunk játékokról utána.


Én 16-17 voltam, ő egy évvel fiatalabb.


24/N

2023. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csoportos utazáson Spanyolországban. Ő a haverjával ment, én egyedül, csomót beszélgettük a búcsúesten meg kicsit beittunk és megcsókolt. Ez 2019 őszén volt, már több, mint egy éve házasok vagyunk.
2023. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Internet, viszony.hu

Egyikünk se komoly kapcsolatot keresett, 3 hónap múlva mégis hozzam költözött, orszagot is váltva. 3 éve lesz, nagyon jó páros vagyunk minden téren.

2023. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ital nagykerben voltam pénztáros, ő pedig vendéglős volt, nálunk vásárolt. Aztán randira hívott, ennek 7 éve, 4 éve házasodtunk.
2023. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tinder :D 5 éve ismertük meg egymást, 2 éve vagyunk házasok. Igazából annyira nincs sztori, matcheltünk, bejelölt Facen, kb egy hónapig beszélgettünk mire sikerült összehozni az első talit, mondhatni annyira meg volt a vibrálás, szimpátia első látásra, hogy utána majdnem minden nap találkoztunk, kb 2 hónap után össze is költöztünk. Lehet erre mondják, hogy megtalálod a lelki társad :D Az első perctől olyan volt mintha már ismernénk egymást ezer éve, azóta is elválaszthatatlanok vagyunk.
2023. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy fesztiválon ismerkedtünk meg. Én 29 voltam, ő 45. 7 éve vagyunk együtt.
2023. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!