Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nárcisztikus, túlzóan kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus, túlzóan kedves férfival randizott valaki az elmúlt hónapokban?

Figyelt kérdés
Monogramja G. Zs., 49 éves, pécsi és pesti.

2023. okt. 29. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pécsi és pesti? Egyszerre van két helyen? Az nem semmi, még egy Gézsétől se.
2023. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menekülj tőle mert az eleted is megeszi. Nekem is volt ilyen párom. Gyerekem is lett tőle. Elhagytam de nem hagy békén. Persekedik jelentget és hasonlók.


N

2023. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ráillik-e pontosan a nárcisztikus diagnózis, de szórakozóhelyen próbált felszedni egy pasas, aki nagyon mézesmázos és tenyérbemászó módon viselkedett, negédesen, de látszott rajta, hogy tudja magáról, hogy sok nő jó partinak tartja és elég nagyképűnek tűnt. Nevét, korát nem tudom, mert leállítottam... de valószínűleg nem a kérdésben szereplő "úriember", mert sztem nem volt olyan idős.
2023. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki nárcisztikus, aki kedves.
2023. okt. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy kedves, mert értelmes ember a legelején leállítja, és lehet nem is tudja, hogy nárcisztikus.
2023. okt. 30. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!