Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tapasztalsz? Változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tapasztalsz? Változott valamit a társkeresés az elmúlt 10-20-30 évben? Ha igen, hogyan? Nehezebb, esetleg könnyebb lett? Vagy ugyan olyan könnyű párt találni, mint régebben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki 20-30 éve már társkeresett, az nagyon nem abban a helyzetben van, mint a most fiatalok. Nem tudja összehasonlítani, mert már nem abban a szakaszban van, mint egy fiatal.
2021. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
30 éve még nem is éltem. Technológia, ahogy ma ismertük, nem létezett. Igen, változott, hiszen ma már bárki bárkivel tud beszélgetni, jelzőket adhatunk meg, leszervezhetők találkozók. Ezzel együtt az emberi viselkedés is változhatott kicsit. Van ami persze változatlan, most is lehet találkozni, véletlenül összefutni stb.
2021. nov. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni sokkal könnyebb, de megfelelő párt találni mindig is nehéz volt.
2021. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

20 éve se volt könnyű ismerkedni, de ahogy hallom, ma még nehezebb. Azazhogy, ahogyan 3-as írta, igazából megfelelő párt találni nehéz.

Ma már nem vagyok érdekelt a párkeresésben, de azt tapasztalom, hogy az emberek még zárkózottabbak, mint régen. Szerintem emiatt mindenképpen nehezebb a párkeresés.

2021. nov. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Annyi változott hogy több az elektronikus eszköz, platform - az egész társadalom változott, a szokások, nem csak a társkeresés. Azon felül minden más ugyanaz.

S ahogy fent is írják partnert találni könnyű (főleg ha nő vagy), normális társat már eggyel nehezebb dió. Ffi-ként ugyanez a helyzet, ha tudsz "csajozni" akkor találsz rengeteg alkalmat, de olyat akivel össze is akarnád kötni az életed már annál kevesebbet. Főleg hogy ugyebár akik 20-30 éve is ismerkedtek azok már bőven 40-esek. Magasabbra kerül emberileg is a léc ha kapcsolatról van szó.

2021. nov. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Idősebbektől állandóan azt kapom, hogy sajnálnak. Én meg csak annyit tudok mondani, hogy kössssz. :D Régen sokkal jobb volt, kevesebb ember játszotta a seggét. Nem volt felvevő piaca a hetente váltom a barátom/nőmnek. Ez a mának élj mondat kúrta szét legjobban a társadalmat. 89 után nem szabadság jött, hanem szabadosság. Aki tudja mi a különbség tudja miről beszélek.

Nem kell görcsölni az a lényeg.

2021. nov. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
10 éve sokkal személyesebb ismerkedéseket tudtam folytatni...tartalmas beszélgetéseket.Könnyebben találtam párt.Manapság azt veszem észre nem szánnak az emberek elég időt a másikra.Hogy valóban megismerjék.Csak végig akarják zongorázni a kötelező köröket hogy minél hamarabb eljussanak teljesen személytelenül a találkozásig.Előtte pedig a kötelező ismerkedést fenntartó,megtartó beszélgetéseket folytatják csak...legtöbbször egyszerre több személlyel.
2021. nov. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem könnyű
2021. nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Kollégáim szerint régen a nők kevesebbet valogattak. A kicsit duci Marianak jó volt a telt Géza, és boldogan éltek 40év hazasságban. Ma a duci Maris várja a herceget fehér lovon, aki megérkezik, használja és utana ahogy jött el is megy. Ezután Maroanak nem lwsz önbizalma, a duci Géza meg incelkedik, mert meg a Marisnak sem kell.

Régen elegedettek voltak azzal ami volt, ma azt nezzük,hogy Sarah Californiában merre ment nyaralni és az instán mennyire boldog!

2021. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy az emlékek minden megszépítenek.
2021. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!