Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy buliban. Egy ismerősöm szintén ott volt, és tudta is, hogy menni fogok. Ennek ellenére egyáltalán nem foglalkozott velem, más-más emberekkel beszélgettünk. Ma pedig elhívott kávézni. Ezt most mire véljem?

2021. nov. 1. 20:04
 1/6 anonim válasza:
100%
megskubizott
2021. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Kíváncsi volt, hogy kivel vagy. Milyen vagy! Én a helyébe már akkor oda mentem volna hozzád.
2021. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez fura, mert sok közös ismerősünk van és látásból már régebb óta ismerjük egymást. Ráadásul a buliban sok kisebb dolog történt, bepróbálkozott nálam valaki más részegen többek között.
2021. nov. 1. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a buliban kiváncsi volt arra, hogy te hogy bírod a bulit és másnap pedig találkozni akart veled személyesen négyszemközt.
2021. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
megleste mennyire vagy kapható egy buliban
2021. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak a buliban jobban érdekelték mások, most meg ráér erre is.
2021. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!