Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srac mit akarhat? 20/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srac mit akarhat? 20/L

Figyelt kérdés

Tarskereson ismertem meg egy nalam 1 evvel idosebb sracot. Mar dolgozik. 5napig beszélgettünk, utana talalkoztunk. Elmesélte hany novel volt eddig, es kicsit ugytunt mintha le akart volna itatni. De ennek ellenere nagyon jól elvoltunk. Elnevetgettunk, jokat beszelgettunk, sokmindenben egyetertettunk, de ez a gyerekes oldala kicsit gaz. Nem igazan erdekelte mit gondolok arrol, hogy ezeket elmondja.Nem tudom felvagott-e vele. A lenyeg hogy tetszik, az biztos, es hasonlo latunk sokmindent, dde ez eleg hatul ütő. Nagyon komolytalannak tűnik. Es durva dolgokat meselt, amin kicsit lefagytam

Nem irtam neki vissza, ugy gondoltam mas szandekai vannak. Aztan par nap utan ram krt hogy megbantott-e, leirtam neki is. De o azt mondta hogy csak oszinte akart lenni, es csak baratkozni akar velem.

Ertitek ezt? Most mit akar tőlem?



2021. júl. 14. 05:49
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Megfektetne és dobna, ahogy a többit. Nemértem miért nem esik le neked.
2021. júl. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy már naiv! A neten az emberek annyira egymásra találnak... Majd élőben is izgalmas a találkozó, hiszen egy új emberrel beszélgetsz. Nálad már most jelez a vészcsengő, de te nem akarsz tudomást venni róla!
2021. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akart. Semmi többet.
2021. júl. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes mondja. Nincs is ezzel semmi baj, olyan is kell. Ezért célszerű letisztázni az elején - mint minden normális felnőtt ember - hogy mik a szándékok.
2021. júl. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:

Igazàból a gondolata az,h gyorsan lesz benned kufircpartnere.


Elküldöd a halâl véreres f@szàra és szvsz.

2021. júl. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni akart, nyílt lapokkal játszik.
2021. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellemetlenül érzed magad mellette, akkor hanyagold. Mond meg neki, bocsi, de nem vagytok egy hullámhosszon. Nem kell erőlttni. Lukat beszélne a hasadba, aztán dobna.
2021. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dugni akar. 31f
2021. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az életben pedig sok minden nem fog tetszeni, 100% egyezés nincsen és az emberek nem hibátlanok..

ha már ingyen itatot akkor megérdemel egy kis küözsülést..

2021. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!