Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel pár évvel ezelőtt találkozgattam és majdnem lett belőle valami, de végül munka végett másik városba költözött. Most újra megkeresett és találkozni szeretne velem, valamit mondani akar,de csak személyesen. Hiába kérdeztem tőle mi az, nem mondja el. Csak akkor amikor személyes találkozó lesz.


Leteszteltem kis flörtel, amibe simán belement.


Nekem szinte azonnal válaszolt az üzenetemre, míg mindenki másnak nem.


Nagyon kedves és figyelmes velem. Becézgetett is már. Folyamatosan pirulós mosolygós smilekat küld.


Érdeklődik felőlem és a magánéletemre is kíváncsi.


Emlékszik arra, hogy mikről beszélgettünk régen.


Többször említette, hogy nem felejtett el és nagyon várja már, hogy találkozzunk.


Azt érzem rajta, hogy olyan mintha hiányoznék neki. Vagy nem is tudom.

Végül is van egy sejtésem, mit akar, csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.


Köszönöm a válaszokat.



2021. máj. 21. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lehet újra akarja kezdeni veled. Adjátok meg az esélyt, hatha. :)
2021. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!