Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ekkora korkülönbséggel komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbséggel komolyan meg akarhat ismerni?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Közel 1.5 éve vagyok egy cégnél, ahol már az elején tudomásomra jutott, hogy tetszem az egyik kollégámnak. Nem titkolta, sok bókot kaptam tőle. Nekem is tetszett, de igyekeztem mindig a munkára terelni a szót. Azt gondoltam, hogy ha velem ilyen könnyen csinálja ezt, ki tudja, hogy még hány másik nőnek csapja a szelet, úgyhogy nem igazán foglalkoztam vele, tartottam a távolságot.


Aztán beütött ez a vírusos időszak, home-office... Ez idő alatt egy-két alkalommal rám írt, hogy mi újság, de hamar lezártam a beszélgetést. Viszont márciusban elhívott találkozni, igencsak be voltam fordulva, gondoltam jót tenne egy kis séta, miért is ne, elmentem vele. Ezelőtt nem igazán beszéltünk személyes témákról, mert mindig eltereltem a szót a munkára, azon a napon volt az első "normális" beszélgetésünk és egész szimpatikus volt. Aztán találkoztunk még egyszer, akkor is jól éreztem magam.


A gond ott van, hogy 15 évvel idősebb, mint én és attól tartok, hogy nem komolyak a szándékai. Még nem kérdeznék rá, de félek, hogy csak "arra" kellek neki, és ha így van, akkor hazudhatja is, hogy komolyat akar.


Az tart bizonytalanságban, hogy annyira könnyen bókolt nekem már akkor, amikor kezdtem a munkahelyen, és valószínűleg akkor másoknál is ennyire könnyen megy neki és csinálja is. Az a 1.5 év sok idő, ki tudja, hogy hány nőnél próbálkozott. És ott van még a kora, mit akarhat egy 25 évestől? Szerintetek van rá esély, hogy komolyan meg akarhat ismerni?


2021. ápr. 5. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

1.: ALAP, hogy munkahelyen nem ismerkedünk.

2.: Agyilag gyerek vagy. Normális 25 éves NŐ, az nem parázna az életkoron.

3.: És ha csak dugna? Belehalnál, ha lenne pár orgazmusod?

2021. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Tedd azt, ami neked jól esik. Ha élvezed a társaságát, akkor ismerkedj. Ha kivárod az első szexi, amíg komoly lesz, akkor várd ki. Ha nem tetszik, ahogy alakul, akkor lépj ki. Te is kézbe veheted a gyeplőt, nem egyedül a férfin múlik, hogy mi lesz ebből.

Az a kérdés, hogy téged mennyire zavar a korkülönbség?

2021. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Miert nem derítesz ki róla te is infokat? Van e csaladja v.nyitottt házassagban él és ezért belefér neki másik nő is.

Ha tetszik neked is mert jó volt vele beszélgetni akkor mi a baj? Az életkor csak egy szám.

2021. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát márpedig ezt csak akkor tudhatod meg, ha belemész. És ugye azért nem csak szereplő vagy ebben a történetben hanem alakító is. Rajtad is múlik miként fog és fog e folytatódni a dolog, merre tereled ill hagyod magad terelni.

És elarulok még valamit. Azt általában egyik fél sem tudja, hogy mi fog kisülni egy ismerkedésből. Az ember társas lény, próbálkozik aztán ugye valahogyan alakul. Néha semmi, néha csak szex olykor pedig komoly kapcsolat jön ki belőle. De ahhoz, hogy ez kiderüljön legtöbbször végig kell csinálni...általában.

2021. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Én is hasonlóan éreztem 5 évvel ezelőtt 24 évesen, amikor megismertem a páromat. Köztünk 17 év van. Úgy voltam vele, hogy nem veszem túl komolyan a dolgot eleinte, akkor nem eshetek pofára. Jól éreztük magunkat együtt, aztán elég hamar azt vettük észre, hogy együtt élünk.


Most készülünk az esküvőre és babát tervezünk. Szóval bármi előfordulhat.

2021. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!