Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva.

Egy ideje szoktunk írkálni egy fiúval, igazából a legtöbbször ő ír rám. Viszont ha összefutunk egy helyen, akkor a szeme legtöbbször rajtam van, ha meglát, arra kocsikázik, stb.. Már 3x találkoztunk, az utóbbin megtörtént a csók(igaz ez egy buli után volt, kissé spiccesek voltunk mind2en..)

Először azt mondta, hogy nem tudja mit szeretne, most azt mondta, hogy csak szexet akar. Hozzáteszem nagyon szenvedélyes volt eddig felém, de nem adott semmi olyan komoly jelet, hogy ő csak szexelni akarna, pedig lett volna rá alkalom. Én közöltem vele sajnos "csak" arra nem vagyok kapható.. kissé összekaptunk, sajnos alkoholos állapotban kicsit bunkó vagyok és őszinte, ott is hagytam, mert az elején nem így adta elő(nyilván nem fogom rábeszélni magamra, elfogadom a döntését), de utána visszahívtam beszélni akkor személyesen, normális volt.. viszont azóta eltelt 3 nap, s még nem keresett, bár eddig sem beszéltünk mindennap..

Szerintetek mit gondoljak? Felejtsem el, hogy ebből lesz komolyabb?


2021. szept. 7. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akar. Kicsit majd még kerülget, hátha beadod a derekad.
2021. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
El kell felejtened, nem lehet vele tervezni.
2021. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, dugni. Te meg nem akarod elhinni, hogy csak ennyi. Valószínűleg sikerül is neki majd.
2021. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!