Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az internetnek, okostelefonnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetnek, okostelefonnak, közösségi médiának és online randi oldalaknak köszönhetően vajon könnyebb vagy nehezebb lett a társkeresés? Mit tapasztalsz?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 19:34
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
53%
sokkal nehezebb lett hatalmas a verseny a nőkért
2021. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nehezebb. Mindenkinek van egy elképzelése, amilyen ember kb. nem is létezik, csak a mesében. Aztán ha ismerkedéskor a másik attól az elképzelt tökéletestől kicsit is eltér, akkor már mehet a kukába. Aki egy darabig a főbb dolgokban állja az összehasonlítást a képzeletbelihez, azzal lehet lesz több is, de sokszor ott is csalódás következik egy idő után.
2021. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Könnyebb.

Regen valaki ha nem járt ezzereel szórakozni bulizni akkor választhatott a helyi lakosok vagy jobb esetben munkahelyről valakit…

Számomra így kitárult a világ !!!

2021. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Jól írja a #2-es!

Nálam is túl magasra került a léc, mert mindig ott van az emberben, hogy "jó, jó de nekem a hű b@zmeg" kell. Aztán az erős átlagot is már megalkuvásként éli meg az ember... Aztán ahogy telik az idő, úgy mászik lejjebb a léc 😅


De a csajoknál még durvább, ott már nem elég a kockahasú, helyes arcú IT-s Géza havi 1,5M nettóval, mert már kozmetikus Gizinek is a 35 éves Brad Pitt kéne az 50 éves lóvéjával...


33F

2021. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Sokkal egyszerűbb, aki mást ír, az nem próbált a net előtt csajozni:)
2021. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem nyújtasz valamiben kiemelkedőt akkor már nem is vagy izgalmas. Később 40 felett majd lehet egyszerűbb lesz amikor már elvált, két fiatal felnőtt gyerek ott figyel az oldalán. Ne aggódj akkor már jó leszel te is. :) Nah mindegy.
2021. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha az hiányzik, hogy mindenki csak helyben keressen, így érje be a rosszabbal, akkor nehezebb. Ha azt nézzük, hogy így több esélyed van megtalálni valakit, aki tényleg kell, akkor könnyebb.
2021. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Soha, semmilyen formában nem hagyatkoztam az internetes társkeresőkre, mindig is baráti kör / hobbi / munkahely stb. keresztül ismerkedtem nőkkel.

Szóval nekem aztán mindegy volt, van-e vagy nincs erre lehetőség. Ha netán szingli lennék, akkor sem használnék ilyen oldalakat. Valahogy olyan műszagú az egész.

2021. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as, és észrevettél különbséget? Mert te nem, de mások használnak netes társkeresést: észrevetted, hogy elvárják a havi 1,5 milliót?
2021. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy szavazást nem ártott volna csinálni. Szerintem inkább nehezebb, mint könnyebb.
2021. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!