Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél, ha az új párodról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha az új párodról kiderülne az első randin, hogy 10 évvel idősebb valójában, ha egyébként egyáltalán nem látszik annyinak és nagyon bejön külsőre, belsőre?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 07:39
A kérdező szavazást indított:
Nem ismerkednék vele tovább
Nagyon dühös lennék és azonnal otthagynám
Zavarna, de folytatnám az ismerkedést.
Nem zavara
Nem zavara, én is csináltam hasonlót
65 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Már az elején hazudik akkor mi lesz később.
2021. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Vannak nőcik, akik simán letagadhatnának 10 évet (főleg a negyvenes korosztályban), de inkább ne tegyék. Inkább mondja meg a valós korát, és nekem essen le az állam.
2021. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ennyi volt. Nálam a hazugság szakítóok.
2021. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként hadd jegyezzem, meg, hogy az első randin még egyáltalán nem a "párom".
2021. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Azonnali búcsú. Milyen hazugságokra számíthatnék még a későbbiekben, ha már az elején, és ebben hazudik...
2021. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
34%
Ha annyira megvan a szikra, akkor max mérgelődnék rajta, de nem hagynám faképnél. Valahol érthető, sokakat taszít a nagy korkülönbség.
2021. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet az új párom az első randin. Maximum találkoztam vele és akkor derül ki.

Elgondolkodtató tény lenne, nem hiszem, hogy szertnék vele találkozni utána.

2021. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
90%
Egy elsőrandis nem a párom. És nem lenne második randi a hazudóssal.
2021. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
58%

Erősen függ a felek szándékától és korától.

1, fiatal korban, amikor igazából nem keresünk komoly kapcsolatot (csak azt hisszük), nem számít

2, családalapítás előtt számíthat, egy 40-es nőnél már nem olyan egyszerű a terhesség, pláne ha az első. De ha 30-as és 20-asnak mondja magát, még belefér.

3, később szintén nem számít, csak az, hogy mennyire van az ember karban tartva

Szerintem.

2021. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
96%
A korkülönbség nem zavarna, de a hazugság miatt azonnal szakítanék.
2021. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!