Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél, ha az új párodról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha az új párodról kiderülne az első randin, hogy 10 évvel idősebb valójában, ha egyébként egyáltalán nem látszik annyinak és nagyon bejön külsőre, belsőre?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 07:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy írják is: ha lódít lehet bármilyen szimpatikus, nem ismerkednék Vele tovább hiszen ki tudja miben beszélne mellé a jövőben, elvesztené a bizalmam.

Ha csak feltételeztem - kérdés mi alapján?-hogy annyi, és kiderült,hogy nem annyi, mérlegre tenném a kapcsolatot szándékaim/elképzelésem szerint.

Pl. gyereket szeretnék/nem szeretnék, ebben mennyire befolyásol a kora?Van már gyereke/nincs gyereke, szeretne/nem szeretne? Mert szerintem a gyerekkérdésnek van legnagyobb jelentősége mindkét nemnél a kornak.

2021. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
81%

Kérlek, én is simán hazudok, ha olyan van, de hogy annak, akit a páromnak tartok, vagy azért találkozok vele, hogy megismerjem és járjunk vagy csak szexeljünk.. tehát ami bizalmi viszonyt feltételez, annak nem. Mondjuk ha nem kérdezi, hány kiló vagyok, nem sietek elmondani szexnél, de kapcsolatnál(randinál) direkt felhozom azokat, amik talán zavarhatják a saját dolgaim közül.


Se kilóban, se súlyban, se semmiben nem hazudok annak, akivel valamit akarok. Ez a hány éves vagy meg gyorsan ki szokott derülni az elején.

2021. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
52%
A társkeresőn 5 évvel fiatalabbnak írta magát, de már így is határeset volt nekem a 12 év korkülönbség. Egy hónapja jártunk, mikor egy este hirtelen bevallotta hány éves igazából. Nem mondom, nyeltem egyet, de aztán jött a kit érdekel érzés. Ha a rendes kora van kiírva az appon, balra húzom. Ebből a szempontból még jó is hogy kamuzott, olyan szerelmes vagyok mint még soha.
2021. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nincs jó tapasztalatom azokkal, akik ennyi évvel idősebbek nálam, általában azt hiszik h beleszólhatnak a dolgaimba és nekem úgy tűnt, hogy gyerekesek a korukhoz képest, azért keresnek ennyivel fiatalabbat. Legalábbis, amikor ez volt, én 22 voltam és ez a 30 plusz korosztály számomra idegesítő volt. (Nem állítom, hogy minden 30 pluszos ilyen, de én idegesítő embereket fogtam ki és nem vagyok kíváncsi ennyivel idősebb pasikra semmilyen szinten ezek után.)

Az pedig külön ciki, hogy ezzel kapcsolatban kell hazudnia, különben nem talál párt, mégis mi értelme van? Meg neki miért vagyok pont én vonzó, csak azért mert fiatal vagyok? Ő tudja a koromat nyilván. Bár ez függ az ismeretség minőségétől, hogy élőben ismerkedett valaki vagy neten. Élőben elhiszem, hogy megfogtam, bár ez a részemről ebben az esetben nem fajulna randiig, de neten pedig a korom biztosan mérvadó volt, mert a külsőm is olyan, tehát arra bukik.

Szánalmas, aki a koráról hazudik, mert azt hiszi, hogy attól sikeresebb vagy vonzóbb lesz. Úgyis kiderül, hogy gáz van, mind külsőre és belsőre is, ha pedig még erről képes hazudni valaki, akkor egyértelműsíti, hogy komplexusai vannak, amit nem nekem kell megoldanom. Megoldja egy hasonló korú, aki talán ugyanebben szenved, hogy zavarja a kora. Ha pedikűr fiatalokra bukik, akkor ne legyen már olyan tökéletlen, hogy csak hazugsággal állnak szóba vele.

2021. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
28%
De a súlyt ki közli magától? Ha a másiknak tetszel, nem mindegy, mit mutat a mérleg? Annak tényleg semmi köze a gyerekvállaláshoz meg a többihez.
2021. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
66%
25. Számos társkeresőn fel kell tüntetni de ez szerintem hasonló hiszen ha ránézek és tetszik akkor mindegy,hogy 34 vagy 40 . Mint ahogy ha tetszik és vonzó akkor nem a plusz 5 kg befolyásol.
2021. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
51%

Én jártam így, de mi mindketten hazudtunk, én kicsit többnek mondtam magam, ő kevesebbnek :D

3 hónapja voltunk együtt mikor kezembe került egy okmánya és kiderült, hogy nem 9, hanem 17 év van köztünk, de akkor már mindegy volt, 6 évig együtt voltunk :)

2021. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapcsolatról van szó, nemrég történt esemény. Hárman voltunk egy társaságban, így találkoztunk egy sráccal. Mindhárman 28-32 év közöttinek tippeltük a korát. Olyan igazi kölyökarcú srác. Aztán kiderült,hogy 44 éves.Nekem így is bejön, de tudnom kellett,hogy annyi. Letagadhatott volna 10 évet, de már az első találkozáson kiderült volna - pl a gyereke korából-,hogy nem annyi.
2021. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

11-es

Akkor a Te eseted nem pont ilyen, mert ezt írtad: ", sokkal idősebbnek tűnt, mint a képen".

Az én verzióm szerint nem látszik többnek, ahogyan a kérdésben utaltam is rá. ;)

2021. okt. 14. 19:02
 30/40 A kérdező kommentje:

24-es

Mi van akkor, ha csak azért hazudott mert mindenki 10 évvel kevesebbnek tippeli és "elege lett ebből" ezért ennek akar megfelelni! :)))

2021. okt. 14. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!