Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél, ha az új párodról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha az új párodról kiderülne az első randin, hogy 10 évvel idősebb valójában, ha egyébként egyáltalán nem látszik annyinak és nagyon bejön külsőre, belsőre?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 07:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%

Velem volt így. Megérkezett a pasi, sokkal idősebbnek tűnt, mint a képen, de oké, gondoltam előnyös volt a kép. Magától benyögte, hogy "ugye nem is gondoltam" hogy ő már 38. Hát nem mertem neki megmondani, hogy de, pont erre gondoltam és szépen megveregettem az egóját, hogy téééényleg? Nyilván nem kellett a pasi, a félrevezetés, a valóságlátás hiánya és úgy alapból is elég visszataszító volt annak ellenére, hogy magas, kisportolt, volt még haja, és korához képest helyesnek számított, volt benne valami taszító.


Azóta láttam, hogy évekkel később is fiatalabbnak hirdeti magát az összes platformon. A belem kifordul. Mikor találkoztunk, azt hittem 28, én 23 voltam. 23 évesen egy "vén"(hozzám képest vén) 40 körüli pasival, perszee..


Szóval mit tennék? Szakítanék(nem is a párom?!), átverve érezném magam és azon keseregnék, hogy lehettem olyan vak, hogy nem vettem észre, hogy ennyire gerinctelen ember.

2021. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
83%

Velem volt hasonló. Baráti összejövetelen találkoztunk, beszélgettünk, de a fene se kérdezett rá a korára, ránézésre olyan nagyon max 24 körülinek saccoltam (én 21 voltam, már ezt is kicsit neccesnek éreztem, de mondom, nagy az összhang, egye fene). Legközelebb amikor találkoztunk a randin, akkor került szóba. 28 volt, igaz, nem 10 évvel idősebb az eredeti elképzeléseimhez képest, de azért egy 21 éves csitrihez akkor is idős. A történet végül összeházasodtunk és lett egy gyerekünk, szóval nem lett vízválasztó.


Nekem nem derül ki a kérdésedből, hogy tudatos megvezetésről volt szó, mint ahogy a többiek értelmezik, vagy mondhatni naiv félreértésről, mint az én esetemben. Ha hazudott, akkor elsősorban én sem a korkülönbség miatt fordulnék sarkon, de azért több, mint 10 év már igencsak problémás lenne.

2021. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
10%
Hű mennyi őszinte ember van itt akik még soha nem hazudtak ugye hát le a kalappal :D
2021. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt Már ilyen, együtt voltunk már egy jó ideje mikor kiderült ….

Igaz nem pont 10 év hanem 8.

Én másik környékről kerültem abba a városba, nem tűnt fel így nem voltak közös ismerősek stb…..

2021. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
4%

És mikor már kiderült addigra beleszerettem, nem zavart … :) vannak pozitívumok is azért.

És lepontozták az egyiket aki azt írta. Jaj itt senki sosme hazudik, de egy kapcsoalt sem lenne ha azt is megnéznék hány nő tünteti fel magát 55kg nak a 65 helyett 😁

2021. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%

Ha azért derül ki utólag, mert előtte hazudott, akkor ennyi volt.


Ha csak véletlen alakul úgy, hogy nem jön szóba egyikünk kora sem, akkor nem zavarna egyáltalán.


Nem a kor zavar, hanem a hazugság. Egyébként én nem vagyok ilyen évbolond, mint itt egyesek. A szememben van a vonzó ember és a valamilyen oknál fogva nem vonzó (ami lehet azért, mert öregnek néz ki mellettem).

2021. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
94%

13

Szoktam hazudni, de hogy pont a koromban hazudjak? Magamat jobban baszom át vele. A megtakarításaimról gond nélkül hazudok, mert úgysincs hozzá senkinek semmi köze. De a koromhoz van.

2021. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
91%
#13 Hazudtam már életemben, de sosem hazudnék ilyesmiről.
2021. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
15%

Ez teljesen értelmetlen , két 40 éves embert egymás melle állítva is simán lehet az egyik 40nek néz ki a másik meg 34nek :)

Akkor ilyenkor a szemünknek higgyünk vagy kérjünk személyit mint a rendőrök????!!

2021. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
93%
azert nagyon nem mindegy, hogy mondjuk csak en gondoltam x evesnek es kiderul, hogy idosebb, vagy konkretan O ALLITOTTA MAGAROL, higy x eves, tehat tudatosan hazudott. utobbi esetben kuka, egy randi utan meg nem a parom es nem sajnalnam kiadni az utjat egy ilyen sunyi, hazudozos feregnek.
2021. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!