Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél, ha az új párodról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha az új párodról kiderülne az első randin, hogy 10 évvel idősebb valójában, ha egyébként egyáltalán nem látszik annyinak és nagyon bejön külsőre, belsőre?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 07:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
A pasi azzal a tudattal ment el, hogy bizony ő 10 évvel fiatalabbnak látszik. Attól, hogy szerinted kevesebbnek gondolják páran, nem biztos, hogy az az őszinte véleményük!
2021. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Az elég őszinte szerintem, mikor leesik az álluk! :)))
2021. okt. 16. 07:57
 33/40 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem mondtam volna gyakran fiatalabbnak magam a neten egyetlen kapcsolatom se lett volna, mert sokan húznak egy vonalat, hogy x kor felett szóba se jöhet.


Másrészt valóban látványosan 8-10 évvel fiatalabbnak nézek ki és ahányszor a reális életkorom adom meg, annyiszor közlik velem a randin, amikor látnak, hogy bocs, de nem erre számítottak, hanem idősebbre.


Harmadrészt, ha kint van rólam fotó a neten és megemlítem az életkorom, akkor azt hiszik kamuzok, mert jóval fiatalabbnak néznek.


Így, ha szeretném, hogy elinduljon egy kapcsolat kénytelen vagyok letagadni a koromból.


Egyébként nem vagyok hazudós és nem zavarna, ha valakiről kiderülne, hogy nem annyi éves, mint aminek mondja magát, ha valóban nem látszik rajta.


Azt se mondom, hogy ez jó és sportot kell űzni ebből.

Én már nem vagyok fiatal, de fiatalabb koromban is sokkal kevesebbnek látszottam a koromnál. F.

2021. okt. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
34%
Fiatalabbnak nézel ki a fotón.....emellé kénytelen vagy LEtagadni a korodból 33-as válaszoló. Csak én nem értem?
2021. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
70%

34 társkeresőn sokan limit alapján keresnek tehát mondjuk 30ig….

Ha ő pl 35 éves , akkor ha a valos kort írja be fel sem adja majd a kereső mint találatot pedig lehet a kepen tényleg fiatalabbnak tűnik.

Ezt akarja elkerülni.

2021. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

#35 Ha ő 35 évesen beírja, hogy 35 éves, és emiatt a kereső nem ajánlja ki azoknak, akik 30-ig keresnek párt, az nem valami aljas összeesküvés, hanem a kereső rendeltetésszerű működése. Én nem azért kerestem 25 évesen max 30-ig partnert, mert külsőre annyiban más lenne, mint a 35, hanem mert kb. azonos életszakaszban akartam lenni a párommal. A "de én fiatalnak tűnök és annak érzem magam" érvelőknek miért nem fordul meg a fejében soha, hogy a fiatalok nem fiatalnak "tűnő" párt akarnak, hanem tényleg fiatalt?

Költői kérdés, hogy 35 évesen pontosan milyen korosztályt keresett, nyilván nem a 30-40 közti nők utasították vissza, pedig köztük is mennyi lehet, aki "fiatalabbnak néz ki és annak érzi magát"...

2021. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Jó az elméleted, de nem lehet minden társkeresőre ráhúzni! ;)

Tényleg fiatalt? Az egészség állapot is relatív. Lehet jobb egészségnek örvend egy 10 évvel idősebb személy. Nem beszélve a nem várt eseményektől. Szerintem ha külsőre, belsőre (értékrendek, jövőkép) egymásnak megfelel két személy, nem számít a korkülönbség.

2021. nov. 29. 09:01
 38/40 anonim ***** válasza:
81%
Na, pont ezért hagytam ott a társkeresőket 25 évesen. Ott is mindig leírtam, hogy nekem számít a kor, mire az apám korabeli csóka azonnal igyekezett megnyugtatni, hogy neki nem, és ez a fontos, mert ez az ő véleménye, nem csak az enyém...
2021. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Az ilyet alapból jobb ejteni, ha ennyire nem számít a másik gondolata, érzése! A szavazás eredménye alapján szerencsére ez esetben sem gondolkodik minden nő egyformán. ;)
2021. nov. 30. 09:56
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen, 20 voltam, a pasi 39, de 32-nek hazudta magát hetekig... Nem hagytam ott emiatt (pedig ekkora korkülönbség már zavart volna, apám lehetne), cserébe ő tűnt el szó nélkül később... Hagynám a francba...
2022. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!