Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ismerkedésnél számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ismerkedésnél számít nektek hogy milyen szeme, illetve állkapcsa van a férfinak?

Figyelt kérdés

Gondolok a vadászszemre (bal oldal) [link]


Illetve a chad állkapocsra [link]



2021. okt. 17. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Ezek nálam nem befolyásolnak semmit
Igen, nálam sokat számítanak ezek a paraméterek
Hagyjuk már, ezek csak az incelek fantázia világában számítanak
33 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
A pszichiàtered mit vàlaszolt a kèrdèsere ?🙄
2021. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Te is erre a hülyegyerekre gondolsz mi? xD

2021. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Luca Marchesi-nél alább nem adom 🤜☺️


(Ő egy olasz modell, aki azt állítja rágózással formálta az állkapcsát ilyenre, de vélhetően vót' ott szike is. Borzalmas szegény, pedig előtte helyes fiú volt.)

2021. okt. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt párkapcsolatok... Istenem 🤦
2021. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a Chad szó az aktív szókincse részét képezi, az offos.
2021. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Viccesek ezek az antropológiai paraméterek a chadekre vonatkozóan , amik az incelek elmeroggyant világban léteznek 🤦‍♀️
2021. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Bírom a felháborodott incelteóriákat a női preferenciákról, miközben a férfiaknak vannak hajrmeresztően beteg fétiseik, amiket a nőkre akarnak erőszakolni. De azokkal nincs baj, csak ha nőként egy férfitípus jobban vonz.
2021. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint egy nagy szemű pasi számára esélytelen barátnőt találni? Köszi kérdező, mindig meg tudsz nevettetni :D


Amúgy a baromságaidat félretéve: nem egy legó figurával akarok járni, tehát nem fogom a srácot ízekre bontani és aszerint osztályozni a részecskéit, inkább az összképet nézem. Persze ha valaki nagyon megtetszik, akkor általában van egy-két testrésze, amit különösen szeretek, pl egy férfias kéz, a haja, a válla stb.

Illetve van egy szemforma, ez a kicsit lefelé forduló, amit általában én személy szerint nagyon szeretek (mint itt a képen a pasinak - maga a srác amúgy egyáltalán nem jön be, nagyon nyálas a feje, de a szeme szép: [link] ).


Viszont egy szempártól meg egy állkapocstól önmagában még senkibe nem fogok belezúgni, szóval... gratulálok az újabb elmebajodhoz.

2021. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Incel dogmák alapján "vadász-szemem" van - ma is tanultunk valamit, Kyle. Én eddig ezt gondoltam, hogy valamiféle ázsiai örökség lehet az átlagnál keskenyebb szem, de hát ezen szerint megint "menő vagyok" az incelek szerint.


A múltkor is megkaptam, hogy mivel majdnem 190 magas vagyok, ezért nekem mennyire király. Na ja. Vagy talán inkább mégse.

2021. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
#9. Azt ne felejts el azért, hogy a vadásszemed 165-170 magas perspektívából nézve prey eye. Szóval a huntereyehoz pont alacsonyabbnak, egymagasnak kéne lenned. 🤣
2021. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!