Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít Red Flagnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít Red Flagnek az ismerkedési szakaszban?

Figyelt kérdés

Mi az, ami elbizonytalanít a másikkal kapcsolatban, illetve mi az, ami azonnali hátraarcot vált ki?

Elsősorban konkrét tapasztalatok érdekelnének, vagy korábbi tapasztalatok alapján kialakult előítéletek ill. szorongások.


2021. aug. 22. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Drogozik vagy ki akarja nyírni az exét és ezért is tanul orvosnak.
2021. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szid másokat folyton.
2021. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vonakodik, lassít a tempón, randi alatt inkább én szerepelek/nyüzsgök ő meg csak "van", nincs benne "adrenalin", randi után nemigen írkál, vagy max egy "szia"es ez az összminden, amivel jelentkezik, randikra határozottan semmit nem fizetnek nem hívnak meg, a huszadik randin is csak sétálgatnák stb.


Ha nemigen reagálok lesz.rja eltünedezik


Általában az ilyenek szokták benyögni, hogy amugy van nőjük de szex az jo lenne.

Es az ilyenek nem tudják meg soha velem mit hagytak ki;)

2021. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak magáról beszél, nem érdeklődik felőlem, sokszor felhozza az exét/exeit. Nagyon gyorsan szerelmet vall, nyomulós, szexről beszél már első randin. Féltékenykedik, birtokolni akar vagy túl lazán kezel, lenézően beszél a nőkről. Ilyenek nekem. N
2021. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A fentieken túl hozzátenném, hogy szerintem az is red flag, ha valaki szidja minden exét. Nem kell szeretni az exeket, de baromi gáz, ha valaki állandóan beválasztott a szrba (nyilván, ha egy exe volt, az más...), másrészt minek szidja nekem őket (valszeg nincs túl rajtuk), harmadrészt, én valószínűbbnek tartom a sorozatos rossz választásnál azt, hogy az illető nem olyan ártatlan bárány, mint amilyennek fel akarja tüntetni magát.
2021. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Ha szuz vagy inszel
2021. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az első alkalmak egyikén kiderül, hogy megbízhatatlan és képtelen az elköteleződésre
2021. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontatlanság. Később 99%, hogy úgyis késni fog mindig. De aki így kezd...
2021. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 hollófernyiges ***** válasza:
59%
Angol kifejezések indokolatlan használata.
2021. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyögvenyelős a beszélgetés. Flegma. Ma már lazán elköszönnék akár 5 perc után, ha látom, hogy nem érdeklem.
2021. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!