Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a helyzet így mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet így mennyire furcsa? Hülyeség, hogy rossz előérzetem van?

Figyelt kérdés
19 vagyok, voltam már pár randin, de nem társkeresősön. Most van egy srác társkeresőről, aki elég szimpatikus lett, és holnap randizunk. A képein alig látszik valami belőle, oldalról, napszemüvegben, meg stb. Igazából amit a bemutatkozáshoz írt az lett szimpatikus. Elég gyorsan elkezdtünk beszélgetni, és sok a közös pontunk, de ő 24 éves és még sosem volt kapcsolat, vagy semmi egyéb. Vasárnap beszéltünk először, de már olyanokat írogat, hogy szeretné, ha “Szivem”-ként lennék elmentve a telefonjába, meg tegnap este azt írta, hogy csak a magány és az unalom van neki, és bár ott lennék, meg stb. Mivel én péntektől hétfőig elutazom barátokkal, és gondoltam feleslegesen ne írogassunk olyan sokat, inkább találkozzunk. Rákérdeztem szerda délután (holnap) ráér-e, azt mondta igen, de csak ennyi, szóval kérdeztem van-e kedve találkozni, azt mondta persze. Mondtam neki, hogy nekem mikorra kb hova kell mennem este, hogy nekem úgy merre lenne jó a városban. Erre azt mondta, hogy “jó, akkor 4 körül együnk valamit”. Na most az a baj, hogy nem tudom azt sem hogy hol találkozunk egyébként, de hogy hova ülünk be, azt tényleg nem. Most nem tudom, hogy keresnem kéne valami helyet, ahhoz közel ahol ő lesz, és átmenni Pestre (én Budán szoktam amúgy is inkább lenni), vagy kérdezzek rá, hogy akkor hol találkozunk? Ma semmit nem írt vagy kérdezett erről. Őszintén én reméltem, hogy legalább a helyet majd ő kitalálja. Vagy nem tudom, az egész helyzet furcsa. Ha csak írogatunk azután nem fogok az ágyában feküdni… De mondta, hogy nem gondolta, hogy valaha ilyen szép lánnyal randizhat majd, ami jól esett, de közben olyan kettős is bennem a dolog, hogy jó ötlet volt-e így kezdeményezni. Ha én kezdeményeztem étteremet is nekem kell keresni? Nyilván úgy készülök, hogy a saját fogyasztásomat én fizetem, mert valahogy nem hiszem, hogy meg fog hívni. 19L (nagyon köszönöm a válaszokat előre is)

júl. 2. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Durva hogy hagyod, hogy úgy beszéljen veled, mint a kutyával:D

Én ilyenkor már rég elküldöm oda ahova valo, te meg még mindig azon gondolkozol, hogy találkozz-e vele, semmi önbecsülésed.

Nem fog elhivni teged, ne aggodj ezen, egyébként is, aki annyira szeretne veled találkozni és várná a talit az nem b.szik be aznap hogy olyan legyen mint a mosott szar, hanem frissen, normális állapotban megy el a talira amit megszervezett ő maga.

júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Megírta, hogy nagyon másnapos, és még lázas is lett, szóval a mai nem fog összejönni.

“Ahh kedves csak olyan rossz érzés

Egész végig azt vártam hogy talizzak veled”

Ahaaa, ha annyira várta volna, szervezett volna randit. :D Szóval mostmár elhajtottam.

Mondjuk mostmár azt is értem miért szűz 24 évesen…

júl. 3. 11:22
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Végre megjött az eszed.
júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én csak nyitott akartam lenni, de azért van ami nekem is sok.😅
júl. 3. 12:09
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Írtam volna, hogy ezek után tényleg ne találkozz vele, de látom már eldöntötted, hogy nem fogsz. Nagyon jól tetted, csupa red flag az illető!
júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is fent vagyok társkeresőkön de nekem nem írnak vissza a nők match után sem. Sőt mostanság már matchem sincsen. 24 éves volt randipartnered ha tudná hogy a saját h.lyesége miatt mekkora lehetőséget szalajtott el. Én meg aki tényleg komolyan gondolná azzal meg szóba sem állnak a nők. Tiszta szégyen!
júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16 ha valaki kedvesen ír, én arra mindig válaszolok.:) Beszélgetünk, és ha nem szimpi azt szoktam írni, hogy szerintem nem egymást keressük, de sok sikert kívánok neki.:) Nem szoktam ghostingolni sem senkit. Csak a bántó és rögtön nyíltan szexuális dolgokra nem válaszolok, de ez szerintem érthető.😅

Most amúgy folyamatosan cuki macskás videókat küld nekem, hogy “lehetnék az anyjuk” meg minden. 😄 Én így járok ha valaki szimpi lesz…🙃

júl. 4. 18:34
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Most amúgy folyamatosan cuki macskás videókat küld nekem, hogy “lehetnék az anyjuk” meg minden. 😄"


Te Úristen💀💀

És te erre vagy vevő:D

Gratulálok

júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó a nők valahogy mindig a palimadaraknak adnak esélyt az ismerkedésre aztán meg csodálkoznak hogy a legtöbb közülük selejtes. Az olyan pasiknak mint én vagy mint 1-2 haverom akik tényleg normálisak azok meg nem értik hogy élőben miért nem állnak le velük komolyabban szóba a nők itt interneten meg vissza sem írnak nekünk. Lehet egy kicsit lentebb kellene venni az igényekből és az elvárásokból és akkor normálisabb pasival tudnának ismerkedni a nők. Bár ez a paiskra is igaz hogy átlagos pasiként nem top modell csajokkal kellene ismerkedni. Régen minden sokkal jobb volt. Élőben ismerkedtek az emberek nem voltak közösségi oldalak ahol mindenki kedvére válogatott volna hanen az első szimpatikusabb emberrel ismerkedett mindenki beszéljünk nőkről vagy akár férfiakról is és még lehetne hosszan sorolni ezt.
júl. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!