Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok akik szerint csak alap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akik szerint csak alap a jó anyagi helyzet egy pasitól ti mit adtok ezért cserébe a látványotokon kívül?

Figyelt kérdés

Jó anyagi helyzet arra gondolok amikor a nők azt írják h kb csak alap egy pasitól, hogy:


nettó 600e a fizuja van egy saját háza és autoja (persze egyik se hitelre) és minden hétvégen elviszi őket wellnesezni vagy valami jó drága programra...


2023. aug. 5. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Elég jó kezdő fizetést (még csak 4 éve dolgozom rendesen) + van egy házam, öt év múlva hitelmentes. Egy hitelmentes (nem túl öreg) autóm van. Szerintem ez kezdetnek bőven elég részemről.

A látvány pedig úgyis szubjektív. A

2023. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Azt "adom", aki vagyok, nem cserébe, hanem mindig ez vagyok. Ha cserébe adnám, azt meg kéne beszélni.
2023. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem a férfi VISZI, hanem együtt mennek.

Felesben fizetik.

Az nem jó?

Minden hétvégén nem tudok menni, mert menstruálok is, meg dolgozom is.

2023. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Én havi 1 millió bruttó + cafeteriát keresek napi maximum 8 órában home-officeból, illetve amíg a tesóm használja a szüleim egyik lakását, addig kiadhatok egy három szobás budapesti lakást albérletnek.


Ezen kívül van kb. 10 milliónyi devizám.


Plusz van autóm (jogsival), lakásom és igyekszem előre lépni a munkahelyemen

2023. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jobb anyagi helyzetet, mint amit remélek egy potenciális partnertől, ráadásul olyan, hozzám illő életkorban (50-60 körül), amikor ez már sokkal könnyebben elérhető, mint egy pályakezdő fiatalnak. Emellett a programok rám eső költségeit természetesen fedezem.
2023. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

már nem csak unatkozó menedzserek járnak a gyakorira, hanem férfiaknál tömegesen jobban kereső nők is:D


#anapnyugatonkel


#röhög

2023. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#6 Szerintem itt írtó sok a gyeden lévő kismama és az IT-s. Utóbbi nőből is…
2023. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
5 válasz, haaaaatalmas tömeg😂
2023. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Ja, mert egy nő aztán nem kereshet többet, mint egy férfi, hát nehogymá, micsoda dolog az...
2023. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
600 ezer az jó fizu??? Szerintem szar! Nőként keresek ennyit, és baromira keveslem! A vőlegényem 3x ennyit keres, az mar jónak mondhato, de 600 ezer??? Nagyon kevés. Autója minden nornális embernek van a mai világbab, TEHÁT NŐNEK IS!!! (nem, nem kell sem bmw, sem audi, boven elég egy kozepkategoriás, biztonságos autó! Én szeretek néha wellnesezni, kirandulni menni, (a benzin sincs ingyen) moziba, etterembe járni! Örömmel fizetem a sajatomét egy páekapcsolatban, de szóló koromban, mégis mit kezdtem volna egy pasival, aki nem tudná a saját részét? 600 ezer pedig tényleg nem elég kb semmire. Normálisan meg lehet elni belőle, de nem rongyrázva, meg minden héten wellneselve...
2023. aug. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!