Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok akik szerint csak alap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akik szerint csak alap a jó anyagi helyzet egy pasitól ti mit adtok ezért cserébe a látványotokon kívül?

Figyelt kérdés

Jó anyagi helyzet arra gondolok amikor a nők azt írják h kb csak alap egy pasitól, hogy:


nettó 600e a fizuja van egy saját háza és autoja (persze egyik se hitelre) és minden hétvégen elviszi őket wellnesezni vagy valami jó drága programra...


2023. aug. 5. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%

#11 Azért ez is iszonyú általánosítás.


Én pl. szerintem tök jó anyóst fogtam ki, a férjem haverjai az én haverjaim is úgy 40-50% átfedésben (egy egyetemre jártunk), a barátai közül jópár az én barátom is lett és nagyon csípem őket.


Nálunk amúgyis a férjemnek is ki kell állnia egy csomó mindent ;).

2023. aug. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%

11

Hát, én is járok az egyetemre, (óráadóként) 🤭!

Nyilván nem némi korkülönbség köztünk! Gyanitom huszonéves lehetsz...Ha férjnél vagy már, majd akkor ujratargyaljuk ezt az anyos kerdeskort! Az én anyósom pl. azért utál, mert 29 évesen, mi az, hogy még nem szültem. (Ez a legnagyobb bűnön)

2023. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja látom férjnel vagy, atsikolttam felette! Akkor gratulálok! Remélem megmarad a jó viszony. De ha mégsem, nagy valoszinuseggel nem te tehetsz róla majd.
2023. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
31%
#12 Szerintem én vagyok az idősebb. Tíz éve vagyok együtt a férjemmel, azért ismerem már az anyósomat ;). Ő nem az a típus, aki fúj rám, mert későn szülök, 31 voltam mikor az első gyerek született ;).
2023. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!