Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már így alakult a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már így alakult a helyzet ezt, hogy tudnám konkretizálni, hogy akkor egy párt alkotunk e?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerek egy lányt baráti társaságból, ezért ismerik már a szüleim is, mint a barátomat.

Viszont január óta rendszeressé vált az intim kapcsolat, heti 2-3x nálam alszik, hétköznap is.

Ő ismeri a szüleimet, én még nem találkoztam az ő szüleivel de már biztosan tudják, hogy vagyok, csak azt nem tudom hogy milyen minőségben tudnak rólam.


20-on évesek vagyunk, nekem eddig egy barátnőm volt 15-16 évesen, tőle konkrétan megkérdeztem hogy járunk e, de ezt már akkor is tök cikinek éreztem bár tény, hogy egyértelműsítette a helyzetet.

Azóta nekem nem volt párkapcsolatom.


Tudom, hogy jól teljesítek az ágyban, és kicsit félek, hogy ő csak szexpartnerként tekint rám, és ezért keres mindig.

Persze több jel utal arra, hogy többet érez, volt már mindkettőnknek névnapja, vettünk egymásnak ajándékokat is, de ugye fél évvel előtti is már "barátok" voltunk, és nem tudom.

A legjobb barátom azt mondta, hogy ő úgy ment társaságban a barátnőjével, hogy mikor még nem tudta ő sem hogy együtt vannak e bemutatta őt a társaságának hogy ő a barátnőm, és a barátnője ekkor tudta meg, hogy "ja igen?!".

Na én ezt nem merem megcsinálni.


Viszont én is szeretnék az egyik rokonunkhoz leutazni és akkor valahogy be kell mutatnom.

Kérdeztem hogy lenne e kedve oda eljönni, mondta hogy persze. (és tudja hogy a rokonaimmal is találkoznia kell)


2023. febr. 28. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leülsz vele beszélgetni és elmondod neki, hogy párkapcsolatot szeretnél.
2023. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Kérd meg, hogy tegyétek ki Facebookra, hogy kapcsolatban vagytok.
2023. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

Nem viselkedsz vele nőként szerintem.

Vegyél neki egy csokor viragot, csinálj egy fa sza gyertyafényes vacsit...aztán húzd bele az öledbe csókold meg és mond neki

-az én csajom.

Aztán dugd meg rendesen.

2023. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Figy jártok. Nincs miről beszélni. Amikor mentek a rokonokhoz, bemutatod, hogy Kati.
2023. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!