Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a helyzet így mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet így mennyire furcsa? Hülyeség, hogy rossz előérzetem van?

Figyelt kérdés
19 vagyok, voltam már pár randin, de nem társkeresősön. Most van egy srác társkeresőről, aki elég szimpatikus lett, és holnap randizunk. A képein alig látszik valami belőle, oldalról, napszemüvegben, meg stb. Igazából amit a bemutatkozáshoz írt az lett szimpatikus. Elég gyorsan elkezdtünk beszélgetni, és sok a közös pontunk, de ő 24 éves és még sosem volt kapcsolat, vagy semmi egyéb. Vasárnap beszéltünk először, de már olyanokat írogat, hogy szeretné, ha “Szivem”-ként lennék elmentve a telefonjába, meg tegnap este azt írta, hogy csak a magány és az unalom van neki, és bár ott lennék, meg stb. Mivel én péntektől hétfőig elutazom barátokkal, és gondoltam feleslegesen ne írogassunk olyan sokat, inkább találkozzunk. Rákérdeztem szerda délután (holnap) ráér-e, azt mondta igen, de csak ennyi, szóval kérdeztem van-e kedve találkozni, azt mondta persze. Mondtam neki, hogy nekem mikorra kb hova kell mennem este, hogy nekem úgy merre lenne jó a városban. Erre azt mondta, hogy “jó, akkor 4 körül együnk valamit”. Na most az a baj, hogy nem tudom azt sem hogy hol találkozunk egyébként, de hogy hova ülünk be, azt tényleg nem. Most nem tudom, hogy keresnem kéne valami helyet, ahhoz közel ahol ő lesz, és átmenni Pestre (én Budán szoktam amúgy is inkább lenni), vagy kérdezzek rá, hogy akkor hol találkozunk? Ma semmit nem írt vagy kérdezett erről. Őszintén én reméltem, hogy legalább a helyet majd ő kitalálja. Vagy nem tudom, az egész helyzet furcsa. Ha csak írogatunk azután nem fogok az ágyában feküdni… De mondta, hogy nem gondolta, hogy valaha ilyen szép lánnyal randizhat majd, ami jól esett, de közben olyan kettős is bennem a dolog, hogy jó ötlet volt-e így kezdeményezni. Ha én kezdeményeztem étteremet is nekem kell keresni? Nyilván úgy készülök, hogy a saját fogyasztásomat én fizetem, mert valahogy nem hiszem, hogy meg fog hívni. 19L (nagyon köszönöm a válaszokat előre is)

júl. 2. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az red flag, hogy szívemként akar elmenteni meg tőled is elvárja és meg nem is találkoztatok.


Várd meg, ő mivel rukkol elő. Ha semmivel akkor hagyd a fenébe

júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Senior Séf ***** válasza:
15%

Nos, a női megérzés ismert dolog. Ne tedd szokásoddá,de most az egyszer hallgass rá.

Ne éttermet keress,csak egy hangulatos kiskocsmát, presszót,vagy ilyesmit.Vagy add ki a fiúnak házi feladat gyanánt.

júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő veled komolyan nem gondolja. Megírta, hogy csak unatkozik. Nem is játssza meg magát, nyílt lapokkal játszik. Mégcsak randit sem szervez. Mit akarsz te tőle de komolyan? Kuka a csávó, még a nem létező randi előtt add rá a kabátot.
júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem kéne vele találkoznod. Valami nem oké vele. Ha mégis úgy döntesz, hogy találkozol vele, mindenféleképpen szólj róla akár családtagnak, barátoknak, hogy kivel, hol és mikor találkozol. Zsúfolt helyre menj, ne kihalt helyekre. Ha lehet italra figyelj, olyat fogadj el vagy vegyél amit te bontassz fel és vissza tudod zárni! Ha bármilyen diszkomfort érzésed támad hagyd ott. Hallgass a megérzéseidre, legyél óvatos! Vigyázz magadra kérdező!
júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Én se taliznék vele. Szerintem nemhelyes.
júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Először is, amiket írt neked attól a hideg is ráz.

Másrészt neked kell talira hívni meg még meg is szervezni azt, nevetséges:DD

Pofámról lesülne a bőr a pali helyében.

Arról ne is beszéljünk hogy igazából nem is tudod hogy néz ki..

júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Max ha kifizet egy fincsi kaját akkor menj el
júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen komolytalan, hogy rendes fotója sincs és egy randit sem tud/akar megszervezni. Az üzenetei alapján valószínűleg valami komoly mentális nyavalyája is van.

Menekülj!


Ha mégis úgy döntesz, hogy találkozol vele, akkor szerintem egy férfiismerős kísérjen el és figyeljen a távolból.

júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, igen valahogy rossz érzésem volt ezzel kapcsolatban. Amúgy nem választott helyet, mármint ahol tudnánk kajálni.

Tegnap este fél nyolckor írtam neki, hogy “Holnap amúgy hol találkozzunk?”, nem szeretném én megszervezni az egész randit. Erre hajnali fél egykor annyit írt, hogy

“Huh kedve s

Nem tudom

Uránia ?

Kicsit bebasztam amúgy“

Ez így talán még kevésbé bíztató. Nem tudom elmenjek-e.🙃😬

júl. 3. 06:45
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem spórolj meg magadnak egy felesleges utat és ne menj el
júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!