Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rajottem, hogy apám az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajottem, hogy apám az oka annak, hogy hetero nőként meleg és biszex férfiakhoz vonzódom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyrészt apának lehet még vagy 10-15 boldog éve, ha beszélek vele/ imádkozom Istenhez, hogy jöjjön rá, hogy meleg. Anya már elvált és van pasija, fogjuk rá, hogy boldog, de megérdemelné az igazságot akkor is...hogy tudja nincs a külsejével semmi probléma. Aztán pedig jövök én a képbe és végre 28 évesen nem egy újabb meleg férfi tesztalanya lennék a coming out előtt....hanem lenne egy igazi férfi az életemben. Egy gondom van, szeretem azt a gyengéd oldalukat ezeknek a férfiaknak és heterók között ilyet nagyon nehéz találni

jún. 29. 10:38
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:
50%
Hát persze, hogy ő az oka! Nem is ám te...
jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!