Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban a meleg fiúkhoz/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a meleg fiúkhoz/férfiakhoz intézném a kérdésemet. Volt olyan aki a párját nem társkereső oldalon találta meg, hanem pusztán a véletlen műve volt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok sem meleg, sem fiú, de az egyik barátom a munkahelyén találta meg a párját. (aki meleg is, meg fiú is)
2013. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
valaki a sütőben találja meg, ott a legmelegebb
2013. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
én leszbikus lány vagyok és egy (nem meleg kötődésű) szórakozóhelyen ismertem meg a barátnőmet. A véletlen mellett az alkohol műve is volt, hogy fény derült "bizonyos dolgokra". Már jó ideje, hogy eggyütt vagyunk, csodálatos ember, nagyon szeretem.
2013. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

kizárólag társkeresőn tudok ismerkedni, mert nincsenek meleg helyek, ahol lakom

nem baj, így sok konfliktustól, csalódástól megkímélem magam

csak sajnos a legtöbb lány csak játssza a leszbikust, biszexet, de valójában nem az

divatleszbik


én bi lány vagyok

2013. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen az oldalon ismerkedtem meg a párommal, és sorozatos véletlenek miatt jöttünk végül össze. De együtt vagyunk azóta is, már 7 hónapja :D
2013. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemi kollégiumban ismertem meg, illetve egy szakra is járunk. 3 éve együtt :).
2013. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Martin84 válasza:
100%
Igen. Jól működő kapcsolatban voltunk egy sráccal, majd egy évig éltünk együtt, akit baráti társaságból ismertem meg. Mindegyikünk tudta a másikról, hogy meleg. Volt korábban ilyen osztálytárssal meg olyannal is, akivel közös hobbink volt. Simán összejöhet kapcsolat társkereső nélkül is, csak nyitott szemmel kell járni. Ja, mondjuk én nem is titkolom, ha megtetszik egy srác ismerősi körből, akkor közlöm vele. Nem szoktak emiatt belém kötni, igaz, hogy általában én vagyok a nagyobb és az erősebb. Legfeljebb az illető közli, hogy nem jövök be neki, nem dughatom meg. Ez a legrosszabb, ami történhet.
2013. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

mi teljesen véletlenül ismerkedtünk meg egy kocsmában:)


20 és 23

2013. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!