Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt olyan bi férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomiii2 kérdése:

Vannak itt olyan bi férfiak akik nővel élnek kapcsolatban de vonzódnak a férfiakhoz,és szeretnék kipróbálni a meleg szexet vagy van is hasonló barátjuk akivel szexelnek?

Figyelt kérdés

máj. 8. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jelen, de barát nincs hozzá.
máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Tele van az internet velünk.
máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen vagyok. Nagyon kipróbálnám már a passzív szerepet, de lépni nem merek.
máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szoktam
máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is erre vágyom már régóta, de túl nyuszi vagyok és nem is egyszerű megbízható partnert találni.
máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vannak olyan srác ismerőseim, akiknek feleségeik vannak és összejárnak fiúval is.
máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak, nekem is feleségünk volt, és mellette mi egymásnak.
máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as és 5-ös válasz egy mondatban leírja a lényeget.Egyébként pedig minden netes társkereső tele van férjekkel,apákkal,nagyapákkal, vőlegényekkel,stb. akik mind extrábbnál extrább vágyakat írnak le..persze fantázia szintén,mert 95 % sosem jut el addig, hogy le merjen vetkőzni egy másik férfi előtt.

Nincs is ezzel gond,csak akkor nem kell hülyére venni azt, akivel írogat és akinek fogadkozik...

máj. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Barát nincs hozzá de 2 állandó partnerem van akivel néha összejövök.
máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A kérdésedben nekem hiányzik az is.


Vonzódnak férfiakhoz is.


Így a kérdésed inkább homoszexuális férfiakra vonatkozik, illetve lehet úgy érteni, hogy heteró házasságban élő férfiakra gondolsz, akik közben csak férfiak felé vonzódnak.



Sajnos olyanok is léteznek biztosan, remélem egyre kevesebb.

máj. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!