Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rajottem, hogy apám az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajottem, hogy apám az oka annak, hogy hetero nőként meleg és biszex férfiakhoz vonzódom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egyrészt apának lehet még vagy 10-15 boldog éve, ha beszélek vele/ imádkozom Istenhez, hogy jöjjön rá, hogy meleg. Anya már elvált és van pasija, fogjuk rá, hogy boldog, de megérdemelné az igazságot akkor is...hogy tudja nincs a külsejével semmi probléma. Aztán pedig jövök én a képbe és végre 28 évesen nem egy újabb meleg férfi tesztalanya lennék a coming out előtt....hanem lenne egy igazi férfi az életemben. Egy gondom van, szeretem azt a gyengéd oldalukat ezeknek a férfiaknak és heterók között ilyet nagyon nehéz találni

tegnapelőtt 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetero férfiak is lehetnek gyengédek ugyanúgy, de csak ha eleve olyan típusúak, vagy kiváltja belőlük valaki. Egyébként segíthet rajtad pszichológus.
tegnapelőtt 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
He erre ilyen szépen rájöttél, akkor inkább a pszichológusoddal kéne beszélgetned.
tegnapelőtt 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem apád miatt van.

Rám is rám van állva egy rakat biszex pasi. Es apám pedig igazi férfias férfi. Koze nincs egynashoz a kettonek.


En ugy vagyok vele valszeg azert vonzom ezeket mert vékony gyereklanyos az alkatom, nen nőies domboru.

tegnapelőtt 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
24%

Valami ordenáré nagy probléma van a toronyban nálad.

Keress mentálhigiénés szakembert.

tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
2 bazi nagy szilikonmellel én pl kétlem hogy a bi pasik tapadnának ram ennyire mint most.
tegnapelőtt 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A heterókkal nincs gond, ők is jönnek, de apa miatt én nem őket szeretem. Az ágyban is unalmasabbak, amióta tudom, hogy milyen jó egy bisex/meleg férfival
tegnapelőtt 11:12
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ne fogd mar apádra bolond!
tegnapelőtt 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A biszex pasival mi a baj?
tegnapelőtt 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Az en apam is meleg oszt' megse bukom a meleg pasikra. Ok se ram.

Szoval mi koze is van apadnak ehhez ?

tegnapelőtt 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Kis fiam nem apukáddal van baj hanem a te fejedben
tegnap 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!