Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A homokos férfiakhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homokos férfiakhoz szól a kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

A hetero nők folyton sopánkodnak, hogy minden jó pasi meleg, illetve hogy ti nem csak érzékenyebbek, de intelligensebbek is vagytok és jobban is néztek ki.

Azt szeretném megkérdezni, hogy ti ezt igazolva látjátok-e?



2016. jún. 11. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hadd valaszoljak csajkent. A barati tarsasagomban korulvesznek a meleg sracok, ha nem mondtak volna meg egyikrol sem tudnam, diszkreten kezelik a parkapcsolati dolgaikat, kedvesek, es igen intelligensek, mindemellett olyan szinten sarmosak hogy ezert is imadok veluk logni. Lehetek mindegyikbe szerelmes lelkifurdalas nelkul. :D
2016. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj kettes, cuki a vallomásod, de a kérdés épp azért szólt a melegekhez, mert gyaníthatóan elfogult vagy te is, mint a fentebb említett nők.

Ma divat utálni, mindenfélének lehordani a hetero férfiakat, ez nem titok.

A melegekhez szól a kérdés, akik nem "ellenérdekeltek" és ennélfogva talán valósabb, hitelesebb véleménnyel szolgálhatnak.

2016. jún. 12. 00:11
 4/7 anonim válasza:

Nem tudom le lehet-e egyszerűsíteni ezt a kérdést meleg és nem meleg férfiakra.

Van olyan heteró haverom/barátom, akire felnézek és nagyon is tisztelem azért, ami/aki. Van aki heteró és simán ágyba vihetne, olyan jól néz ki :)

A kettő ötvözetével nem tudom találkoztam-e, de ez ízlés kérdése is...

Viszont ugyanezek a kategóriák megvannak a bi/meleg ismerőseim között is...

Ez szerintem inkább sztereotípia...

Hogy mi lehet az oka?

Hírességek, akik bevallják és eleve jó a megítélésük, illetve a személyes ismerettségek is olyanok, hogy többnyire olyan embereket ismersz meg közelebbről, akikkel egy húron pendültök...

Ráadásul ha van valakinek egy feltevése, akkor hajlamos az azt erősítő tényeket inkább figyelembe venni, mint azokat, amik azt cáfolják...

De a lényeg, hogy nem értek egyet a kérdésben felvázolt állásponttal :D

20/F/m

2016. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy lányként írok :D

De szerintem ez így hülyeség. Van a baráti társaságomban meleg fiú, jófej, nagyon bírom, mondjuk kinézetre nekem nem az esetem, de nem is számít szerintem, lényeg az, hogy jó barát, kedves, megbízható. Meg van meleg rokonom is, akit bár bírok, de nála nagyobb sz*rkeverőt keveset ismerek, és nem irigylem a barátait, akiknek folyton bekavar a piszkos kis ügyeskedéseivel.

Ez nem szexuális orientáció kérdése, ez jellembeli különbség.

2016. jún. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább az állhat a háttérbe, hogy melegként igényesebbek vagyunk, mert elég rendesen a külsőségek dominálnak. Nincs az, hogy párkapcsolatba sörhasat növesztünk, elhanyagoljuk magunkat, mivel egy olyan emberrel vagyunk együtt akiben szintén ottvan a vadászösztön. Intelligensebbek maximum azért lehetünk mert a melegség és az hogy az elején elnyomottnak érezzük magunkat, az azt eredményezi hogy sokkal többet letegyünk az asztalra mint mások. Az érzékenyebbség meg magából a melegségből fakad, kicsit mindannyian nők vagyunk. Ki jobban ki kevésbé
2016. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Közhely...

Az igényességben van valami, a többi nem több bugyuta általánosításnál.

2016. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!