Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, szeretnek baratot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szeretnek baratot, de sehogy sem talalok vajon miert?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok. 3 eve nem volt baratom,es most sem talalok magamnak senki olyat akinek tetszenek. Nagyon szeretnek valakivel jarni,csak nem tudom,hogy merjek-e meg kezdemenyezni a fiuknal vagy ne? Es ha merjek,hogyan tegyem. Eddig szinte mindegyik atvert,de a barati koromben,mindenkinek van parja,csak nekem nem...es mar annyira ciki hogy 3 eve nincsen senki. Kerlek segitsetek...tanacs,otlet,tippek.Hogy hogyan kezdemenyezzek fiukkal? ( merjek neki eloszor en irni sms-t , vagy hivjam el valahova? es ha viszautasit? ) Soha nem volt meg hosszu kapcsolatom,es felek ,hogy nem is lesz. A velem egy idosok mind tulvannak legalabb egyen.
2010. okt. 30. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mi van a csávókkal a környékeden, tudtommal a nők dolga csak annyi hogy válogatni kell a jelöltek közül. :)
2010. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
add meg a számod ;-) ;-D
2010. okt. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
evel aztan sokat segitettetek.
2010. okt. 30. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
jo viccen kivul, a lenyeg annyi hogy nem parazz ennyi szarsagon. Nem vagy te elkesve sehonnan sem. Legy nyilt, menj oda, es beszelges. Ha erdekled azt latni fogod. Ha nem, akkor ne eroltesd. Ez ilyen egyszeru.
2010. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsőtől kérdezném: melyik bolygóról jöttél? Nálunk a Földön nem így működnek a dolgok, csak szeretnénk hogy így legyen...


Válaszom: A helyedben sokat eljárnék szórakozni, kocsmába barátokkal, meg ilyen-olyan helyekre (nem feltétlenül diszkó), és mindig nagyon csípd ki magad, legyél szexi, mosolyogj sokat, legyél közvetlen, és ha tetszik valaki menj oda hozzá beszélgetni. Nem kell feltétlenül azzal kezdeni, hogy tetszik neked, csak úgy dumálj vele.

2010. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!