Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem nagyon van közös téma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nagyon van közös téma és sokszor csendben ültünk egy randin, érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Állandóan ilyen randijaim vannak. Nem tudok se én, se ő felszabadulni, alig beszélünk valamiről és én már eléggé megcsömörlöttem a randiktól. Egy két hetente össze tudok hozni randit, de már lefárasztott. Mindig az a baj, hogy alig van közös téma és sok a csend. Próbálok összehozni másodikat, hogy hátha később jobban felszabadulunk, de ő inkább nem akar és arra hivatkozik, hogy nem volt közös téma. Próbálok még esélyt adni mindig, mert lehet más lesz a kövi.


Veletek is gyakran van ilyen? Ha igen, hogy bírjátok?


jún. 24. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem erőltetném.
jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De hát hova akarsz még esélyt adni, amikor elmondta, hogy ő nem akar? :DD


Nincs értelme.


Nincs gyakran ilyen :) Gyakorolj beszélgetni :D

jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes.
jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 ha nem akar azt elfogadom. Úgy értettem hogyha nincs sok közös téma attol még esélyt adnék.
jún. 24. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Na, kérlek, egy ilyen eset során történt, hogy a nagy csendben egyszer csak kacagó görcsöt kaptam.

A srác megdöbbent, hogy mi történik, kinevetem-e.

Folyt a könnyem.

Rátettem a kezem a karjára, és azt mondtam:

-Ülünk itt, megilletődve, mint két kuka, akik kettőt sem tudnak szólni.


( Zavartan pirult.)

- Azért találkoztunk, hogy ismerkedjünk. Játsszuk azt, hogy mi már ismerjük egymást régóta.


Vette a lapot.


-Milyen volt a tegnapi napod?

-Gondoltál ram, hogy vajon milyen ember lehetek?


- Milyennek képzeltél?

Őszintén ám!


-Mondd! Arrafelé, ahonnan jössz, minden lánynak ilyen szép szeme van?

🙂

Stb.



És elkezdődött egy aranyos beszélgetés.


Lazítsatok, gyerekek, könyörgöm!


A másiknak is pontosan ugyanolyan szorongásai vannak, mint neked!


Legyél te a lazább, ami azt jelenti, hogy természetes!

Őszinte!


Legyen humorod, öniróniád, akár. Legyél derűs.


Úgy beszélgess, mintha bárki ismerőssel, haverral beszélgetnél.

Menni fog!

Bátran!

👍👍👍

jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Nagyon szeretem a felszabadult bőbeszédű nőket, akik ellensúlyozzák, hogy én szorongó, boldogtalan vagyok. Nagyon kedves, aranyos nőt keresek aki kirángat ebből az állapotból, de a legtöbben nem ilyenek. Benned úgy látom megvan az a lazaság ami a legtöbb nőben hiányzik.
jún. 24. 20:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Hagyjál már ezzel. Barátaim mellett tök boldog vagyok, de egyedül vagy ismeretlen ember mellett nem vagyok az. Rakd rendbe magad egy igazi bullshit tanács és menjen a p...ba mindenki aki ezzel a szar szöveggel jön. Individualista neoliberális szarsággal ami életidegen ne gyertek már!
jún. 24. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért életidegen az, hogy érdemes a lelkiállapotodat rendbe rakni?


Hidd el, hogy a másik nem fog tudni ebben segíteni. Attól, hogy valaki bőbeszédű, te még nem leszel boldog, és ugyanúgy szorongani fogsz a kapcsolatban is. Csak nem a beszélgetés közben, hanem majd más miatt.


Az pedig, hogy a szorongásod feloldásának a felelősségét egy az egyben a nyakába varrod a másik embernek, egyenesen felháborító. Ő fektessen bele egy csomó időt-energiát a saját személyiségfejlődésébe, de te majd inkább az ő kemény munkája árán akarsz "fentebb jutni"? Nem pofátlanság ez?

jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!