Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy egy pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Avalon13 kérdése:

Lehetséges, hogy egy pasi nem tudja eldönteni mit érez?

Figyelt kérdés

Előzményekről annyit, hogy egy 28 éves férfival randiztam többször is,, akinek még sosem volt eddig kapcsolata, elmondása szerint, mert egy csaj évekig friendzoneban tartotta és nehezen lépett túl rajta (?)

8 hónap ismeretség, 1 hónap randizgatás után, amikor heti 2x legalább találkoztunk, most már egy hete semmi nem volt. Persze az üzenetek mentek jobbra balra, de az nem találkozás, emiatt ma neki szegeztem a kérdést, hogy mit szeretne, mert, ha semmit, akkor inkább tovább állok, sérülni nem akarok és ennyi idő után illene tudni, hogy az emberben elindult e valami a másik felé vagy sem...

Ő erősen introvertált, ezt én megértem, nem is akarom az összes idejét elvenni, ezt neki is megírtam, nekem is szükségem van én időre... És akkor jött ez a mondat "Nagyon kedvellek téged, de nem tudom, hogy barátként vagy többet érzek viszont hiú reményt nem akarok kelteni"

Na és az egymilliós kérdés, hogy érdemes itt tovább foglalkoznom a dolgokkal, vagy, ha eddigre nem tudja, akkor már veszett fejsze nyele a dolog?

(30N)



#friend zone #Mit érez a pasi? #Érdemes tovább folytatni?
2023. júl. 23. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de nem érzed úgy, hogy erre kár volt 8 hónapot rádobnod az életedből?
2023. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Döntésképtelen férfit még nem láttam. Amikor egy férfi akar egy nőt tesz érte. Itt nem ez van. Annyi történt, hogy fent akarja tartani a látszatot hátha, tehát nem zárja be a kaput. (Potyaszex, ha nimcs kivel beszélgetni kirándulni miatt pl)

Az introveltságnak ehhez semmi köze.

Annyit mondanék azért, hogy köszönöm, hogy megosztottad velem az érzéseidet, hasikerült eldönteni mit szeretnél makd keress meg. És töltés tiltás, gyorsan is el is felejteném a csókát és keresnék olyat aki engem akar.

32N

2023. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez lecsó ha már ezt írta
2023. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar tőled semmit és megbántani sem akar.

Nem értem, hogy miért kellene törölni, meg tiltani, ettől még lehettek jóban Ismerkedtetek, kiderült, hogy nem lesz belőle párkapcsolat. És akkor mi van? Nem ígérgetett, nem vert át.

2023. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van szerintem, hogy hadilábon áll az érzéseivel, nem akarja beismerni, hogy vannak, vannak de valami miatt nem akar elköteleződni, stb.


De azzal egyetértek, hogy ha egy FÉRFI akar valamit egy nőtől, úgy igazán és nincs semmi ami okkal visszatartaná, akkor megy érte.

2023. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Kérd:

Nem érzi amit kellene. Ilyen hosszú időn bőven volt ideje átgondolni, rájönni mit akar. Én továbblépnék.


2:

Excuse me? Szerintem aki potyaszexet akar, az nyomul, amennyire tolerálja a másik fél, és a lehető legkisebb erőfeszítéssel akar eredményt. Nem 9 hónap után ír olyat hogy hát nem is tudom...


F 30

2023. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetséges, hogy egy pasi nem tudja eldönteni mit érez?"


Lehetséges akár ez is.


Az a kérdés, amire szerintem érdemes lenne egy őszinte választ keresni magadban, az nem az, hogy ő mit érez, hanem az, hogy Te szeretnél-e egy olyan férfihoz tartozni, aki 8 hónap után nem tudja, hogy többet érez-e irántad, mint barát iránt.

2023. júl. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"És akkor jött ez a mondat "Nagyon kedvellek téged, de nem tudom, hogy barátként vagy többet érzek viszont hiú reményt nem akarok kelteni"


Csak nekem furcsa, hogy így eljutottatok az első szexig, és 8 hónapja reménykedsz abban, hogy nem egyoldalú, amit érzel iránta?

2023. júl. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a nem akarok sérülni annyira h.lye duma. Akkor maradj otthon!
2023. júl. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Ennyi információ alapján én nem tudok érdemi tanácsot adni. Volt az életemben példa arra is, hogy hasonló helyzetből ki lehetett jönni, meg olyan is, hogy nem. De ehhez több információ kell. Nem ismerem a te személyiséged, a pasiét sem, a motivációitokat, a félelmeiteket... szóval szerintem a kérdésed bőven meghaladja ennek a platformnak a kereteit, felületes tanácsokat fogsz kapni félinformációk alapján.

Én mindenesetre azt mondom, hogy ha biztosan tudod, hogy ő álmaid pasija és tudnád segíteni, támogatni a problémái megoldásában, felvállalva, hogy ez igenis nehéz lesz, akkor és csak akkor tarts ki amellett, hogy márpedig te szeretnél vele kapcsolatot, érezze azt, hogy tényleg kell neked, de ne hagyd a végtelenségig.

2023. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!