Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randiig kell kialakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randiig kell kialakulni a "szikrának" és miután nem érdemes folytatni a dolgot?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem Audival mész a randira,nincs kertes házad,nem vagy vállalkozó,nem jársz egzotikus kirándulásokra,teperhetsz te akárhogy,szikra nem lesz ott.
2023. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem azért hívsz valakit randira és azért fogadja el normális esetben, mert ott van a szikra. Logikus ha nem érezted előtte nem is mész randira, vagy ha annyira számokat akarsz, akkor mondjuk 5.randiig minimum kellene, hogy érezzétek véleményem szerint.
2023. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Nincs "szikra", tudatos döntés van.
2023. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
A szikra nem fog kialakulni. Vagy egyböl ott van, vagy nincs. De olyat én még nem tapasztaltam, hogy 3 randi után közömbös volt, a negyediken meg jött a szikra.
2023. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Az elsőn. Egyet értek azzal, hogy vagy megvan, vagy nincs. Ha érdekel, és vonz, akkor az egyből adott, idővel csak elmélyül.
2023. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Nálam pl először nem volt a párom fele személyesen. Interneten ismerkedtünk néhány hétig, mert beteg voltam, videochaten keresztül tetszett és bár élőben is pontosan ugyanúgy nezettt ki, nagyon más volt, mint amit akkoriban vonzónak talaltam. Szexi volt ő is meg jóképű, de nem a tipikus esetem. Viszont annyira jól összeül lettünk, hogy nem akartam veszni hagyni a dolgot. Amikor a második randin megcsokolt, annyira be kapcsolt a kémia, hogy azóta sem tud le vakarni. Két éve vagyunk együtt.


Ha csak nem különösebben az eseted, de nem undorodsz tőle és szimpatikusnak találod, szerintem megéri egy pár randit adni a dolognak. De ha már a gondolattól hanyingered van, hogy hozzad er, akkor inkább hagyd.


24N

2023. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Az elso elott. Marmint en nem szoktam csak ugy semleges emberekkel randizgatni jarni, de aki nagyon unatkozik, az lehet csinalja. Mindenkivel ereztem a szikrat mar az elso nehany parbeszedunk alkalmaval, eleve veluk mentem randira.

Tehat a szikrat maximum lerombolni lehet jo esetben, nyilvan ahogy jobban megismered, kiabrandulhatsz belole.

2023. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

7.


A tudatos döntés nem kamu. A "szikra" nem több, mint olcsó igazolása a rossz párválasztásnak, indokolatlan románcoknak, észszerűtlen viselkedéseknek.

2023. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem is megyek randira, ha nincs meg a vonzalom a másik felé.
2023. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Már akkor megvan jó esetben, amikor először mélyen egymás szemébe néztek. Onnantól idő kérdése a randi. Enélkül szerintem értelme sincs találkozni.
2023. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!