Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randiig kell kialakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randiig kell kialakulni a "szikrának" és miután nem érdemes folytatni a dolgot?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs meg öt perc alatt,akkor ötven év alatt sem lesz meg.De még egy szikra,vagy robbanás sem garancia arra,hogy a kapcsolat tartós lesz.

Az egyik találkozásom vakrandival indult,két nap levelezés után.A talin azonnal felforrt a levegő,onnan már párként jöttunk el.Három év egyuttélés után dobott el, de úgy, hogy évekbe telt mire magamhoz tértem.

Aztán eldobta az utánam levőt,meg az utána levőt,meg az azután levőt is...


Mondván : Nincs holtomiglan...Négy embert tört össze úgy,hogy elmondása szerint mindnél volt szikra..

2023. febr. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Első randi. Maximum a második. Bár ez visszafelé is elsülhet hogy elsőn ott a szikra, minden további randi meg csalódás.
2023. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
A nőben vagy azonnal kialakul, vagy soha, mivel a nőknek a külső a legfontosabb. A férfiban kialakulhat a sokadik randin is, ha a nő személyiségébe beleszeret.
2023. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%

Viszont kérdés, hogy nálad mit jelent a szikra. A kémia rá gondolsz vagy pedig arra a furcsa érzésre, hogy olyan, mintha ezer éve ismernetek egymást ?

Mert az előbbi ki tud alakulni később, de ahhoz kellene az, hogy a második meglegyen. Szóval egy jó személyiség sokat tud dobni egy kevésbé vonzó kulson vagy egy olyanon, ami csak nem az idealod.

2023. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit cáfolnám az eddigi válaszokat. Én azért mentem randizni a pasival mert már online is nagyon jókat beszélgettünk és teljesen egy hullámhosszon voltunk. Ellenben külsőre abszolút nem volt az esetem. Viszont mivel az 1. randi nagyon jól sikerült és rengeteg közös témánk volt így találkoztunk ismét. A 3. randin fordult a kocka és utána már abszolút megvolt a bizsergés mikor megláttam. Fülig szerelmes lettem és azóta is együtt vagyunk lassan 2 éve. 😊

26N 30F

2023. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
97%

Én is cáfolom az előzőeket, nekem 2 olyan több éves kapcsolatom is volt, ahol az első csóknál jött meg a szikra, előtte semleges volt. Én mindig adok esélyt egy második randira, ha szimpatikus volt az illető, mert sosem lehet tudni, hogy egy csók után milyen lesz a varázsa.

Az egyik ilyenemmel volt életem legjobb szexuális összhangja és nem 5 perc alatt éreztem a szikrát, ahogy fentebb írták.

2023. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!