Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ezt így folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt így folytatni?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja randizgatunk és viszonylag komolynak tűnik a dolog. Viszont ma volt szabadnapja és beszélgettünk napközben is de csak este irt, hogy találkozhatnának ha akarok de már holnap dolgozik. Így en nem szerettem volna már, amikor valami közös programot is ki találhattunk volna, de ő inkább a barátaival volt napközben.

2022. ápr. 21. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Nem érdemes folytatni, ne kínozd szegényt...

3 hónapja randiztok, bár nem tudom milyen rendszerességgel, de gondolom többször is találkoztatok már... a szabadidejéből tehát rád is szán, de ez nem azt jelenti, hogy csak Este pedig gondolt rád is...

Hatalmas red flag lenne számomra, ha a párom/randi partnerem kiakadna vagy bizonytalankodna azért, mert a barátaimmal vagyok... toxikus egy kicsit.

2022. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne sajátítsd ki... Ezzel csak elrontod, ami amúgy jó is lehetne!...
2022. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!