Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ezt az ismerkedést,kap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt az ismerkedést,kapcsolatot tovább folytatni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon rendes, kedves szép lánnyal. Többször találkoztunk is. Minden nagyon jól működik. Most, hogy megnyitottak a teraszok, rengeteg időt tölt a barátaival. Szinte napi rendszerességgel, kávéznak, vacsoráznak, beszélgetnek. A zavaró számomra, hogy nagyon sok fiú barátja van. Mindig beszámol róla, hogy kik lesznek ott, hová megy stb. Többször is hívott magával, hogy ismerjem meg a barátait. Hát a barátai ilyen gazdag körből származó emberek. Van közöttük orvos, ügyvéd, vállalkozó, cégvezető. Szóval nem egy sima szobafestő mázoló, vagy autószerelő mint én. Számomra kellemetlen lenne az ő társaságuk. A barátnőm is saját céggel rendelkezik. Nincs is ezzel semmi baj. Ő már találkozott pár haverommal. Nagyon szimpatikus volt nekik. Nem néz le senkit amiatt hogy más kevesebbet keres, vagy olyan a munkája amilyen. Én úgy érzem, hogy én nagyon nem illenék bele az ő baráti társaságába. Többször hangsúlyozta, hogy neki fontosak a barátok.
2021. máj. 17. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mer hívni abba a társaságba, mert úgy gondolja hogy jól kijönnétek. Nem a beosztástól függ, hogy valakivel jól érzed-e magad.
2021. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen egyenlőre feleslegesen aggódsz. Mi zavar jobban? A fiúbarátok, vagy hogy te nem vagy klasszikus értelmiségi?


Elárulom ha passzoltok, ha intelligensek vagytok akkor ez nem fog gondot okozni. A férfi barátok, barátok. Csak épp péniszük van. Ha normális a csaj/barátnőd akkor ebből nem lesz baj. Meg persze ha te is úgy vagy képes hozzáállni.

Ez rajtatok áll.

2021. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes folytatni. Párt választasz nem baráti társaságot.

Ne baltázd el ezzel a kisebbségi komplexus dal, hogy te "csak" egy szakmunkás vagy.


Továbbá még nem is találkoztál a barátaival, de máris beskatulyázod öket valami sznob bandának.


Hajrá, megy el velük egyszer. Lehet kellemesen fogsz csalódni. Ha pedig nem, akkor lásd első mondatom.

2021. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
2023. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!