Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki odavan a másikért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki odavan a másikért a randik alatt, de még sem tudja mit akar azzal érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Ez normális? Akivel randizik az ember és nagyon is jól alakul a kapcsolat azzal nem kéne, hogy ilyen elakadás legyen, nem? Mármint folyamatosan fejlődik ilyenkor a kapcsolat, vagy nem? Nem vagyok jártas a randizásban, komolyan kérdezem.

2021. jan. 26. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem érdemes folytatni, csak te sérülsz. Sajnos tapasztalat. Lehet várni, reménykedni hogy helyre jön, de ha az elején nem alakult ki akkor soha nem fog rendesen.
2021. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok egy randiguru, de vagy kell (tetszik, szimpatikus) valaki, vagy nem. A vonzódás meg nem választás kérdése.
2021. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát ha valaki igenis akar akkor az nem bizonytalankodik, hogy készen áll-e. jól értem?
2021. jan. 26. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Hát, igen. Ha pedig rottyon vagyok először magamat teszem tisztába, nem egy másik ember érzéseivel játszok.
2021. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ő nem akar téged igazán. max kedveli a társaságodat, semmi több.
2021. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 teljes mértékben egyetértek!
2021. jan. 26. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!