Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rá írjak vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írjak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 1 hónapja beszélek egy lánnyal egyszer randi is volt , tegnap beszélgettünk utoljára reggel, ő írt rám vagyis péntek este abba maradt a beszélgetés mert bealudt, majd tegnap reggel 8 körül írt hogy jó reggelt mizu stb. aztán beszélgettünk délelőtt 11-ig és azóta nem ír vissza.

Hagyjam vagy várjak pár napot és úgy írjak rá?

Mert kicsit gáznak érzem hogy nem ír vissza aztán még én irkáljak neki...

26f



jún. 23. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
kórházba ne kerülj a megerőltetéstől, hogy írnod kell egy lánynak
jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Írj rá, hogy most mi van, mit akar, neked drága az időd és nem érsz rá ilyenekre mert, mert most nem.
jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Várok vele 1-2 napot nem akarom hogy túl nyomulósnak tűnjek..
jún. 23. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ezeknek a játszmáknak a híve, de ha taktikázni akarsz akkor ne írj neki. Egyrészt lehet hogy tesztel, hogy írsz-e neki. Másrészt ha ír Neked akkor érdekesnek tart Téged.

De mégegyszer mondom ha már ilyen jétszmákra kerül sor én hagyom az egészet. Sokkal jobb ha valaki őszintén ismerkedik lesz ami lesz alapon

jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedd-szerda felé rá írok, és nyíltan megkérdezem hogy lehet e ebből valami vagy sem, mert akkor hagyjuk az egészet és többet nem keresem ha ezt akarja.

Volt egy randink nagyon jól elvoltunk, én is bejöttem neki azt mondta jól nézek ki és hogy össze jönne velem, viszont ehhez jobban meg kell ismernie és többször találkozni, na már most ha így van vele akkor miért nem áll úgy az egészhez ahogy kéne?

Vagy ez a baj hogy túlságosan jól állok hozzá, mindig rögtön vissza írok neki, dícsérem, bókolok neki?

Mert emlékszem volt egy időszak mikor a "rosszfiú" stílust képviseltem, az valahogy jobban be jött a nőknek mert volt hogy kapcsolatból kapcsolatba tudtam menni, viszont mióta ilyen rendes és jószívű vagyok a nőkkel azóta elég nehezen jönnek össze a dolgok, pedig jóval jobban nézek ki mint akkoriban. (eddig mindenki azt mondta hogy jól nézek ki, akárhány nővel beszéltem + kolléganők is megerősítették ezt).

jún. 23. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mikor lesz a második randi? Hova menne szívesen? Vagy írd meg, hogy te hol találkoznál vele szívesen.
jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne írj neki vissza azonnal.
jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A második randit az elsőn már lebeszeltük, de vissza mondta mivel ő még várni szeretne mert fél közel engedni magához... Mivel az előző kapcsolatában az exe megcsalta és ez még benne van.
jún. 23. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!