Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki? Vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete megismertem egy srácot, az egyik netes társkeresőn. Folyamatosan beszélgettünk, éjszakába nyúlóan. Most csütörtökön taliztunk volna, de végül szerda este átjött. Iszogattunk, dumáltunk. Mielőtt elaludtam, mondta, hogy nagyon nehéz visszafognia magát. Az első naptól, hogy megismertem, folyton mondogatta, hogy kell neki egy társ, aki támogatja, szereti. Szerda este is szóba került ez. Összeölelkezve aludtunk, másnap délután ment haza, puszi-puszi, semmi több.

Pénteken beszéltünk utoljára, akkor mondta, hogy most komolyat nem akar (én se...), és szerinte én nem lennék jó lazább kapcsolatra, stb.

Mondtam neki, hogy oké, de minek néz engem? Szűznek? Ezután kaptam azt, hogy még eddig akart is volna valamit, de már semmit. Jókat dumáltunk, jó lenne megint. Ráírjak? Az utolsó mondata az volt,hogy majd beszélünk...


22L 22F


2016. okt. 23. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
ha egy 22 éves pár nem esik egymásnak, ha megteheti, akkor ott már baj van... szerintem írj rá. lehet valami gátolja a kibontakozásban.
2016. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondta h abszolút nem akar tőlem semmit :D én is max beszélgetni...sajna nem lehet tiszta lappal indulni...
2016. okt. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!