Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány több mint egy hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány több mint egy hete nem keres, írjak még neki vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Mindig is szokása volt ritkán írni, mivel elég elfoglalt, de azért 3-4 napnál több sosem telt el, hogy valahogy ne keresett volna, legalább annyira, hogy írjon minden rendben, csak zsúfoltak a napjai. Most utoljára kb másfél hete beszéltünk. Akkor csak üzenetet váltottunk, kedves hangnemben szivecskékkel meg minden, mint mindig, semmi szokatlan nem volt benne, még mondta is, hogy van egy jó sztorija, másnap elmeséli (azóta sok másnap eltelt mondjuk). Azóta egyszer írt egy jó reggelt üzenetet, majd mikor megkérdeztem, hogy telik a napja, azt már meg sem nézte. Ez volt kb 1 hete. Jelenleg fogalmam sincs, hogy mi van, pláne mivel semmi arra utaló jel nem volt, hogy bármi probléma lenne köztünk.

Azóta őszintén szólva a büszkeségem miatt nem kerestem... Nem akarok magamból tök hülyét csinálni. Ha meg nagyon nem ér rá, zavarni sem szerettem volna. Mit gondoltok próbáljam keresni valahogy, vagy inkább hagyjam, hogy majd ő keressen, ha szeretne?



2022. márc. 5. 10:13
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
70%

Teljesen felesleges írni neki.


Ha az életvitelébe nem fér bele a veled való beszélgetés, később sem fog.

2022. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Te is szoktál beszélgetést kezdeményezni, vagy csak tőle várod?
2022. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha egy üzenetre nincs ideje 3-4 nap alatt (főleg egy hét alatt), akkor kapcsolatra mennyi ideje lenne? De mondok rosszabbat. Az a helyzet, hogy nem érdekled őt.
2022. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a gond a nem érdeklem őt résszel, hogy pl a találkozásokat is mindig sürgeti. Sőt egészen konkrétan részemről ez az egész barátság volt egészen addig, míg el nem kezdte adni alám a lovat, tehát ebben így nem látom az összefüggést.

És amúgy nyilván szoktam keresni, de ha most egy kérdésemre 1 hete nem válaszol, folyamatosan kérdezgessem minden nap újra? 😂

2022. márc. 5. 10:34
 5/13 A kérdező kommentje:
És amúgy én az a fajta ember vagyok, aki jobban szereti az egyenes dolgokat. Ha így a semmi lóg a levegőben, az nekem nem pálya. Ha mást nem már csak ezt megfogalmaznám neki, hogy akkor nyugodtan köszönjünk el egymástól, csak valami lezárása legyen, ne hagyjuk ilyen nyitottan a dolgot.
2022. márc. 5. 10:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Szóval találkoztatok már, sőt te azt hitted barátok vagytok egy ideig. Na ez olyan apró részlet, amit elfelejtettél közölni. Ha te párkapcsolatot szeretnél (most már feltételesben írom, ugyanis azt se írtad le konkrétan), akkor az első fele a válszomnak az érvényes: akinek nincs ideje rád, azzal minek párkapcsolatot?
2022. márc. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elnézést a részletek kihagyásáért, csak az elmúlt fél évünket hosszúnak találtam volna leírni...de remélem így korrigálva teljesebb a kép.

Ebben teljesen igazad van egyébként, hogy ha nem ér rá akkor felesleges a kapcsolat, csak valamilyen szinten már most érzek egy olyan fokú kötődést, ami miatt jelenleg ha tisztázás nélkül elkezdenék randizgatni, rohadtul lelkiismeret furdalásom lenne.

2022. márc. 5. 11:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismeretes srác vagy, de ez a csaj leszar téged. Úgyhogy nyugodtan találkozgass más lánnyal inkább, emiatt ne legyen bűntudatod egyáltalán. 2022-ben ilyen nincs, hogy egy héten keresztül nem tud valaki válaszolni, ez egy vicc.
2022. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ha érdekelnéd, akkor írna. hidd el. de szerintem ha ennyire zavar téged ez a bizonytalanság, akkor kérdezd meg tőle, hogy mizu, tervez-e veled valamit, lesz-e ideje rád, mert ha nem, akkor te részedről lezárnád ezt a dolgot. ez így tök korrekt lenne. majd írd meg, hogy mi lett, érdekel :D
2022. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, meg a felvilágosítást, hogy akkor valószínűleg én hiába lelkiismereteskedek, ő tesz rám 😆

Valószínűleg megpróbálom vele ezt még ma tisztázni, minél előbb, annál jobb.

2022. márc. 5. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!