Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elbénáztam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elbénáztam ezt a helyzetet? Írjak a férfinak, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
A héten megismerkedtem egy szimpatikus férfival, és ma délután találkoztunk. Mindketten introvertáltabb típusok vagyunk, de mindig volt közös téma, érdeklődés, sokat nevettünk, nagyon kellemesen telt az idő. Mikor már elköszöntünk, mondtam neki, hogy örülök, hogy megismertem. Ő erre azt mondta, hogy ő is nagyon, jobban mint gondolnám. Én szerencsétlen meg erre azt mondtam, hogy jó éjt. Elég ciki mert kb. 6 óra volt, csak ugye már koromsötét, és ez hirtelen megzavart, zavarban is voltam, ráadásul most így utólag azon jár az agyam, hogy ezt lerázásnak is vehette. Kellemetlen nagyon, ahogy így visszajátszom magamban, nem is tudom miért ezt mondtam :/ Már otthon van ő is, Viber és Messenger alapján és nem írt. Szerintetek írjam meg neki, hogy jól éreztem magam vele, és egyáltalán nem lerázni akartam? Vagy várjak még hogy ő ír-e? Úgy érzem ezt jól elbénáztam. 30 felé járunk egyébként, de tavasszal a 10 éves, első kapcsolatom ért véget, szinte gyerek voltam még mikor kezdődött, ezért az ilyen ismerkedési-randizós tapasztalatom a nullával vetekszik.
2021. dec. 12. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Írjál neki, beszélgess vele, és kérj másik randit, ha úgy alakul a helyzet.

H aszóba kerül, akkor mondd el, hogy zavarban voltál, de egyébként nem kell sokat foglalkozni ezzel.

2021. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Mindenképp írnék neki a helyedben.

Írd meg hogy megegyszer szeretnéd megkoszonni ezt a remek délutánt nagyon jól érezted magad és reméled minél hamarabb össze tudtok hozni egy újabb találkozót :)

Csak így lazán. Ne görcsölj rá

2021. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Már miért venné lerázásnak?

Szerintem télen, sötétben, este 6-kor nyugodtan lehet mondani, hogy jó éjt, hiszen aznap ti már nem találkoztok. Eszedbe ne jusson emiatt magyarázkodni, jól van ez így! Ha igazat mondott és tényleg örül a találkozásnak, akkor fog keresni!...ha nem fog, akkor nem emiatt nem fog. Nyugi!

2021. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Feltétlenül írj neki és közöld, hogy remekül érezted magad.
2021. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe semmi lekoptatás nincs és hidd el, ő sem fogta fel annak. Ne reagáld ennyire túl. 🙂
2021. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Nincs semmi baj a "jó éjt!"-el, én is így köszöntem ma el a baráti barátomtól, nagyjából negyed 7-kor. Ne mentegetőzz, nyüzsögj, ne nyomulj, várj! Az igazi férfi, akármilyen "modernek" vagyunk, tudja, hogy most neki kell lépni.
2021. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pillanat jobban megmaradt benned, mint a 10 év párkapcsolat. Nem szabad ennyire komolynak lenni, csak lazán! ;)
2021. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
12%
Szerintem hallgass a belső megérzésedre.
2021. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem sok olyan embert ismerek aki fiatalon 10 éves kapcsolat után jár, szóval gratulálok. Amúgy nincs ez elb.va 6 kor már majdnem este van, lezárásal sem volt semmi baj. Ugyan úgy írj neki mint eddig.
2021. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg a fejleményeket!:)
2021. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!