Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elbénáztam ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elbénáztam ezt a helyzetet? Írjak a férfinak, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
A héten megismerkedtem egy szimpatikus férfival, és ma délután találkoztunk. Mindketten introvertáltabb típusok vagyunk, de mindig volt közös téma, érdeklődés, sokat nevettünk, nagyon kellemesen telt az idő. Mikor már elköszöntünk, mondtam neki, hogy örülök, hogy megismertem. Ő erre azt mondta, hogy ő is nagyon, jobban mint gondolnám. Én szerencsétlen meg erre azt mondtam, hogy jó éjt. Elég ciki mert kb. 6 óra volt, csak ugye már koromsötét, és ez hirtelen megzavart, zavarban is voltam, ráadásul most így utólag azon jár az agyam, hogy ezt lerázásnak is vehette. Kellemetlen nagyon, ahogy így visszajátszom magamban, nem is tudom miért ezt mondtam :/ Már otthon van ő is, Viber és Messenger alapján és nem írt. Szerintetek írjam meg neki, hogy jól éreztem magam vele, és egyáltalán nem lerázni akartam? Vagy várjak még hogy ő ír-e? Úgy érzem ezt jól elbénáztam. 30 felé járunk egyébként, de tavasszal a 10 éves, első kapcsolatom ért véget, szinte gyerek voltam még mikor kezdődött, ezért az ilyen ismerkedési-randizós tapasztalatom a nullával vetekszik.
2021. dec. 12. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Vihar a biliben. Ne te írj neki, mégiscsak ő a férfi. Sötétben jó éjt-tel köszönni teljesen normális. Tegnap délután 4-kor jó estét-tel köszöntek nekem a boltban.
2021. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ezzel semmi gond. Remélhetőleg ő ír rád holnap, ahogy illik. Ha esetleg nem tenné, te holnapután megkérdezheted, hogy mi van vele, de annál előbb ne. Hadd érezze férfinak magát, ne te fuss őutána.
2021. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Ebbe semmi béna nincsen, nem hiszem, hogy ezt lezárásnak venné. Ha sötét van, teljesen általános elköszönés a jó éjt.

Egyébként abból se lenne katasztrófa, ha írnál neki (mármint valami általánosat), az, hogy randi után ki ír előbb a másiknak igazából teljesen mindegy, ezen szintén nem múlik semmi, viszont magyarázkodni teljesen értelmetlen lenne emiatt, azt ne tedd semmiképpen.

2021. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm mindenkinek a biztató, segítő válaszát, kicsit meg is nyugodtam, mondjuk azt tényleg sajnálom, hogy nem ír. Várok akkor még holnap estig, és ha addig sem történik semmi, akkor írok én valami egyszerűt.

Rendben, majd megírom, ha van valami fejlemény :)

2021. dec. 12. 21:41
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolunk neked.

Nyugalom, rendben lesz!

2021. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Írt, képzeljétek, minden rendben! :)

Én még csak nemrég keltem, de már várt az üzenete.

Tényleg jó, hogy nem írtam neki egyből még tegnap, köszönöm nektek a sok hasznos, segítő választ. Valóban kicsit túlfeszültem :D

2021. dec. 13. 07:40
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk, kérdező! Lazulj le, és csak ügyesen a továbbiakat! :)
2021. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#16

Őszintén örülünk!:)

Tényleg csak annak lehet segíteni, aki hagyja. Minden jót nektek!:)

2021. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!