Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak lezárást vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak lezárást vagy hagyjam elvarratlanul a szálakat?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal tök jó volt, de igazából így inkább én erőltettem a dolgokat, most pedig nagy a csend.Suliban köszönünk egymásnak de ennyi. A kérdésem az,hogy írjak neki egy ilyen kis lezárast, hogy ebből nem lesz semmi örülök h megismertem stb. Vagy ne? Látom/érzem rajta ,hogy én őt nem erdeklem de tudom hogy O nem fog ilyet írni, szóval inkább csak így nekem lenne fontos hogy úgymond lezarhassam a dolgokat.
2023. jan. 17. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem mondod el személyesen?

De ha írásban könnyebb, jobban érzed magad tőle hajrá!

Én nem írnék semmit, mert mivel tisztában lennék azzal, hogy nem érdeklem így már le is zártam volna ennyivel és persze őt úgyse fogja ez sem érdekelni.

2023. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
A múltat mindig le kell zárni, ez így helyes.
2023. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"szóval inkább csak így nekem lenne fontos hogy úgymond lezarhassam a dolgokat."

Mivel azt írod te erőltetted a dolgot, több energiát tettél bele. Nem szükséges, hogy írj lezarást, mivel őt alapból nem érdekelte.

Ne ragaszkodj ehhez, hogy kell egy lezárás, amit hozzá intézel. Mihez kéne, a semmihez? Nem nagy valami volt. Ezt magadba kell rendbe tenni, lerendezni. Vedd tudomásul, és adj MAGADNAK egy lezárást, ehhez ő nem kell.

2023. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Nézd, ha neked így könnyebb írj neki. Én hasonló helyzetben írtam, és segített. Előtte már ezerszer lezártam magamban, de ténylegesen csak miután megírtam neki tudtam elengedni.
2023. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, mert nem érdekli, aztán írtad is, hogy érzed, hogy nem jelentesz neki semmit. Hidd el ez a pasikat hidegen hagyja. Lépj tovább.
2023. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy nem írnék neki hanem magamban próbálnám lezárni. Neki minek magyarázkodjak, főleg ha én erőltettem? Később visszagondolva lehet te is erőltetettnek és kínosnak éreznéd és megbánnád.
2023. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

"Írjak lezárást vagy hagyjam elvarratlanul a szálakat?"

Nem hagysz semmit elvarratlanul, mert eleve nincsenek szálak.

2023. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Gyakorlatilag nem történt semmi, nincs mit lezárni.
2023. jan. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!