Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érdemes taktikázni ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes taktikázni ezen a randin?

Figyelt kérdés

Szóval van egy bonyolult helyzet. Van egy pasi a munkahelyen, aki párszor lerázott már, mondván, nem akarja megcsalni a párját, mert ő hűséges típus. Lerázott szépen, aztán bunkón, de végig azt éreztem, hogy csak taktikázik, adja az elérhetetlent.

Tegnap egy munkahelyi hibát én vettem észre és én segítettem neki kijavítani, mielőtt nagy gond lett volna belőle. Megköszönte udvariasan, majd mondtam neki, hogy tartozik nekem egy kávéval cserébe. Megbeszéltük, hogy hétfőn munka után megiszunk közösen egy-egy kávét, ő állja, de azt kérte, ne képzeljek bele többet, mert mint korábban mondta, nem csalná meg a párját...

A kérdésem az lenne, ha már lehetőségem nyílt randizni vele, mit mondjak neki? Puhatolózzak a párkapcsolatát illetően? Vagy nyíltan flörtöljek vele? Hogyan hozhatnék ki többet ebből, mint barátság?


jún. 19. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is randi.
jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Én már nem hiszem el, hogy ezek valódi kérdések. Biztos, hogy troll írja ki állandóan és rak hozzá újabb fejleményeket. A múltkor még bunkó volt, de most már "randi" lesz miközben nem akar megint bunkó lenni és inkább hála jeléül elfogadta a meghívást és persze, hogy végre hagyd már békén. Ilyen nem létezik, hogy valaki ezt sem tudja összerakni inkább azt írja mint egy kattant állandóan, hogy csak taktikázik. Pedig mindenkinek nyilvánvaló, hogy nem vagy az esete egyáltalán.
jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyilván kamu, de azért ettől függetlenül ha igaz volna a sztori, szegény csàvó csak azért csinàlnà, hogy leàlljon màr végre a megszàllott, beteg agyú nő...
jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Te gyakorlatilag kierőszakoltál belőle egy kávét, és ő teljesen korrekten, frankón elmondta, hogy ne is álmodozz többről. Ez nem randi, ő nem taktikázik. Te szépen köszönd meg a kávét, beszélgessetek vmi semleges témáról vagy munkáról; aztán hagyd békén.
jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!