Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érdemes taktikázni ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes taktikázni ezen a randin?

Figyelt kérdés

Szóval van egy bonyolult helyzet. Van egy pasi a munkahelyen, aki párszor lerázott már, mondván, nem akarja megcsalni a párját, mert ő hűséges típus. Lerázott szépen, aztán bunkón, de végig azt éreztem, hogy csak taktikázik, adja az elérhetetlent.

Tegnap egy munkahelyi hibát én vettem észre és én segítettem neki kijavítani, mielőtt nagy gond lett volna belőle. Megköszönte udvariasan, majd mondtam neki, hogy tartozik nekem egy kávéval cserébe. Megbeszéltük, hogy hétfőn munka után megiszunk közösen egy-egy kávét, ő állja, de azt kérte, ne képzeljek bele többet, mert mint korábban mondta, nem csalná meg a párját...

A kérdésem az lenne, ha már lehetőségem nyílt randizni vele, mit mondjak neki? Puhatolózzak a párkapcsolatát illetően? Vagy nyíltan flörtöljek vele? Hogyan hozhatnék ki többet ebből, mint barátság?


jún. 19. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a helyzet. Nem akarja. Már bunkón is lerázott. Talán még ennél is lehet rosszabb, ha nem szállsz le róla.
jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem randi, hanem megisztok egy kávét mert segítettél neki.

Mivel kijelentette nem szeretne semmit, mivel kapcsolatban van, így fogadd el, hogy ebből nem lesz semmi. Ez elég egyértelmű.

És ha ezt így ki jelentette, szerintem mint nő, nem is vagy vonzó neki. Kár koslatnod utána.

jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Wow, irtó jó kapcsolat lehetne abból, hogy szerinted taktikázik és te is taktikázni fogsz.

De úgy még jobb kapcsolat lehetne ebből ha veled csalná meg a párját aztán a párja kidobná és hozzád futna majd téged is megcsalna.

Bravó.🤡


Remélem észrevetted, hogy feltételes módban írtam le a kimeneteleteket, eredményeket mert 99,99%, hogy nem fogja veled megcsalni a párját inkább elintézi, hogy kirúgjanak.

De ha még meg is csalná akkor sem hagyná el érted.


Na de ha te mindenáron a szerető pozícióra pályázol akkor tessék a kávé után magadhoz felhívni valahová ismét mint csináltad már vagy 5x és fogdosd meg, szopkodd a f@szát amit a párja is szopkodd.


Sok sikert riherongy! 🤡

jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
(*szopkodd a f@szát amit a párja is szopkod.)
jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta, kérek perec hogy nincs esélyed.

Nem tudom mit nem lehet ezen megérteni, jelentsen fel zaklatásért, abból majd megérted?

Létezik még ennyire creepy csaj a világon vagy csak troll vagy?

jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami nagyon durva személyiségtorzulásod van, ha ennyi negatív elutasítás mögött is csak azt látod, hogy a csávó érted eped, a barátnőjére hivatkozás csak kamu, és csak téged akar...Hagyd ezt abba, mert nagyon durván megütheted a bokádat, nem leszek más, csak egy zaklató szaj.ha!
jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Mi vagy te, férfi, hogy ekkora egod van?
jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem csábítsd el és ha sikerült mártsd be mindenképp a barátnőjének. Lehet azután veled lesz. Legalább megszabadul tőle a barátnője és te fogsz vele szenvedni mint a kutya. Vagy azért mert kínozni fog a tudat, hogy hűtlenségre képes tehát később téged is nyugodtan megcsal talán a barátnőjével, vagy azért mert rájössz végre, hogy ő neked csak egy rögeszme és nem leszel boldog általa soha.
jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt a részét sem értem, hogy miért kezdesz ki nem független férfival, de ha már többször is elutasított, szerintem legalább legyen már benned annyi önérzet, hogy nem hozod magadat ennél kínosabb helyzetbe.
jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Senki!



De tényleg senki!!!!



Ribizlik:

jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!