Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lesznek korral egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek korral egyre kevésbé válogatósak a nők?

Figyelt kérdés

Több nőt is ismerek aki extrém válogatós volt húszon és harmincx évesen, majd 45 körül durván leadtak az igényekből. Nagyon meglepett a változás.


A férfiaknál nem látom ezt a nagy váltást. Eleve nem olyan válogatósak.


jún. 19. 10:19
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az a gondom, hogy hazudsz. Ezért adsz hozzá ennyi tölteléket.
jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
79%

"40 felett azoknak lett párjuk akik lejjebb tudták adni."

Nekem ez a lejjebb adni olyan furi. Azt leszámítva amelyik alul értékeli magát. Valószínűleg egyszerűen átalakult az értékrend. Ha (már) nem a szex a lényeg, akkor nagyon, nagyon fontos lesz a jellem, értékrend, normarendszer stb. De ez nem lejjebb adás.

Nekem pl sokat nőttek az elvárásaim az elmúlt 10 évben, de nem a külső tekintetében. 18 évesen is az volt a lényeg, hogy legyen szexuális vonzalom, de nem volt se magasság, se más konkrétum. Alacsony, sokak szerint nem vonzó párom volt közel 8 évig. Nagyon szerettem és vonzódok hozzá most is. De, most nem jönnék össze vele és nem a külseje miatt. Sokkal jobb embert keresek, akivel sokkal jobb lesz az összhang. Ez alá többet nem adom akkor se, ha egyedül halok meg. Ez pedig szerintem nem a leadás kategória, sőt. Ahogy az ismerőseidnél sem. Csak egész más a fókusz, másban kell nagyon erősnek lennie a pasinak.

jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
46%
Arra tudok gondolni, hogy egyesek megijedhettek attól, hogy egyedül fognak megöregedni, ezért adhatták lejjebb az igényeket.
jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
72%

"Ezek a nők szóba se álltak volna ezekkel a pasikkal huszonévesen. A 175 cm magas pasi 25 évesen is 175 cm "


Rengeteg 175 cm magas pasinak van párja. Sőt, igen átlagos magasság. Sőt, 20 éve 174 cm volt az átlag magasság, szóval ne beszélj hülyeségeket. Az meg már a te agyszüleményed, hogy 20 éve az adott nő kivel állt szóba és kivel nem.


Persze, tudom azt akarod itt kihozni. hogy 40 felett hálát az égnek a nő, bármilyen lúzer pasi hajlandó szóba állni vele. Nos, ez nem igaz.

jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Most olvastam.


[link]


5 ezerből 3 felelt meg neki. Élőben már ők sem :)

20 év múlva az 5 ezerből 500 is jó lenne...


Bár ha gyakorizna, akkor csak nőnének az igényei és 10 ezerből sem lenne semmi :)

jún. 19. 15:19
 46/48 anonim ***** válasza:
70%
Minek írtad ki a kérdést, ha magad akarsz válaszolni rá saját kútfőböl merítve?
jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Rájöttek, hogy szinte minden ember egyforma.
jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

"20 év múlva az 5 ezerből 500 is jó lenne..."

Egész életében igényes nőnek nem. Max. a szomszéd Gizinek. És nincsen köze a gyakorihoz. A te párod sem lehet túl igényes, ha beéri veled, aki ennyire lenézi a nőket. Bár lehet nincs is, csak a képzeletedben. Inkább ez a valószínű. Az ilyen beképzelt, másokra mutogató kis fszoknak nincsen nője, max. annak látszó lény csak.

jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!