Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lesznek korral egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek korral egyre kevésbé válogatósak a nők?

Figyelt kérdés

Több nőt is ismerek aki extrém válogatós volt húszon és harmincx évesen, majd 45 körül durván leadtak az igényekből. Nagyon meglepett a változás.


A férfiaknál nem látom ezt a nagy váltást. Eleve nem olyan válogatósak.


jún. 19. 10:19
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
79%
Én is egyre inkább válogatóssá váltam. Gyerekvállalás nem téma, emiatt nem kell sietnem. Viszont nekem is az eddigi tapasztalataim alapján elég sok lett a "na, ezt nem", és már nincs olyan, hogy "jó, azért adok egy esélyt, meglátjuk", miközben az első pillanattól érzem, hogy nincs vonzalom vagy van valami, ami számomra minimum kifogásolható.
jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok még 40-es, de jobban válogatok, mint valaha. Fiatalként elég volt, hogy legyen helyes és izmos. Ma is kell ez, plusz személyiség, anyagiak, életcélok, tervek... sokkal nehezebb.
jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt nem jól látod. Arról lehet szó, hogy a korban hozzájuk illő 40-es pasik már nem úgy néznek ki, mint 20 évesen, viszont a külsőt leszámítva inkább jobban válogatnak, mert megtehetik. Nem hajtja őket az idő már, önállóak, csak azt engednek be az életükbe, akik arra érdemesek.
jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Biztos nem igaz mindenkire, de a közvetlen közelemben négy nőre nagyon. Mind a négy csinos és jó nők voltak. A korosztályukban hárman még mindig azok.


Az egyik korábban csak jóképű magas és jómódú pasit tudott magának elképzelni. Most 48 évesen egy kb 175 magas átlagos pasival van, aki nem is gazdag.


A másik (43), azt mondta neki már gyakorlatilag mindegy az anyagi helyzete, magassága stb a pasinak csak legyen összhang. Össze is jött egy raktáros pasival. Jól vannak. 10 éve ez elképzelhetetlen lett volna.


A harmadik (47), azt mondta szerinte annyira nem néz ki jól már, hogy esélye sincs jó pasit találni mint korábban. Ő tényleg nagyon leértékeli magát mert annyira nem néz ki rosszul, de emiatt az önbizalomhiány miatt átlag alatti pasival is összejött már.


A negyedik (44) azt mondta neki a külső már egyáltalán nem fontos egy férfi esetében. Legyen szebb az ördögnél kb, de egyezzenek a célok és az életfelfogásuk.


Mind a négy hölgyet közelről ismerem. Mindegyik olyan pasival van akire korábban rá se nézett volna.

jún. 19. 11:58
 15/48 anonim ***** válasza:
80%

Nos, a belsőt illetően lehet, magasabbak az elvárásaik.

És nem azt jelenti, hogy bármelyik raktáros megfelel neki és nem válogat. Válogat, csak mások a priorítások.

És elárulom, a kinézetre vonatkozó elvárásokat könnyebb megugrani, mint a belsőre vonatkozókat, csak itt sok ronda, csóró pasi azt hiszi, hogy a belső tulajdonságaik kivállóak, pedig valószínűleg nem.

jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Mindenesetre a gyakoris pasiknak úgy tűnik nehezebb a dolguk. Az itteni nők elmondása alapján egyre válogatósabbak a korral. Lehet van igazuk van amikor mindig csak siránkoznak a női elvárások miatt.


Én a közvetlen környezetemben -mint le is írtam- nem ezt látom. Ott nem nőnek szerencsére az elvárások. Könnyebb a pasik helyzete.

jún. 19. 12:32
 17/48 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon fura, hogy ennyi incel van, amikor állítólag minden nő elmondja a legmélyebb érzéseit random pasiknak.
jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
0%
#16: Mert a valóság és amit itt írnak két különböző dolog. Szét kell csak nézni az utcán és megvan a válasz kb. Biztosan nem teheti meg 45 évesen az átlag, hogy válogat, mert különben senkije sem lesz.
jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

18

Ilyen nő ismerősöm is van. 43 éves. Nem adja lejjebb. Egyedül van.


Akinek lett párjuk azok mind lejjebb adták. Nem kicsit.

jún. 19. 12:43
 20/48 anonim ***** válasza:

18, vaaagy mind máshol élünk, és a mikrokörnyezetünk (valós?) tapasztalata nem reprezentálja azokat, akik itt vannak? Itt több ember véleményét olvashatod.


Én pl. mivel Budapesten élek, a napom során budapesti emberekkel találkozom többségében. És nekem mindig megdöbbentő olvasni, hogy kisebb falvakban mennyire kibeszélik név szerint egymást az emberek. Soha nem láttam ezt, nem tapasztaltam, de elhiszem azoknak, akik nem a fővárosban élték le az életüket. És ilyet online többet találok.

jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!