Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lesznek korral egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek korral egyre kevésbé válogatósak a nők?

Figyelt kérdés

Több nőt is ismerek aki extrém válogatós volt húszon és harmincx évesen, majd 45 körül durván leadtak az igényekből. Nagyon meglepett a változás.


A férfiaknál nem látom ezt a nagy váltást. Eleve nem olyan válogatósak.


jún. 19. 10:19
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
De tudtam, hogy ignorálni fogsz. Kik ezek a nők, kérdező?
jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

21


Ignoráltalak? Hol?

Környezetemben lévők. Munkatárs stb.

jún. 19. 12:46
 23/48 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
És mit jelent a stb. Ez 4 nő, meg kell tudnod pontosan mondani, milyen kapcsolatban vagy velük.
jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
70%

19

Rokon nő 57 éves. 2 éves volt az esküvője. Lehet azt mondanád lejjebb adta (Hol vannak azok az 55-60 körüli jó pasik?), a férje ugyan nem egy adonisz, viszont diplomás, normális, a kapcsolatba sokat adó, kommunikálni tudó férfi. Akkor most lejjebb adta? SZerintem nem.

jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Azt azért hozzá teszem, a nő sem egy szépség, a korához viszonyítva sem, viszont igényes magára.


25 voltam

jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

23,24


Ti miről beszéltek? Nem mindegy hány éves vagyok és kik ezek a nők? Nem értem.

jún. 19. 12:52
 28/48 anonim ***** válasza:
70%

Én pont nem adtam lejjebb, én írtam, hogy külsőre mindig is válogatós voltam-vagyok, belsőre meg a tapasztalat meg gyerek miatt csak válogatósabb lettem. Kivártam, nem alkudtam meg akárkivel, csak hogy ne legyek egyedül. És idővel bejött. Negyvenes független hapsit találni, aki normális, nem iszik, dolgozik, nem agresszív és még normál kapcsolatot is akar, ez kb tű a szénakazalban. Tudtam, de nem adtam fel és egyszer csak bejött. 2 éve volt az esküvőnk. Jóképű hapsi, vállalkozó - anyagi helyzetünket tekintve akkoriban még bőven én álltam jobban, ha csak ingatlan tulajdont nézünk, akkor most is, ha bankszámlát, akkor ő - fiatalabb nálam 3 évvel.

Érdemes volt nem leadni az igényeket és valami büdös alkoholbogárral kínlódni meg hagyni hogy a gyerekem azt nézze. Mondjuk engem ez a veszély nem fenyegetett soha, én nem tudok így megalkudni. Voltam is egyedül évekig. Ilyen ez.

jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
26%

23 és 24 vagyok.


Azért kérdem, mert nyilván hazudsz. Ha igaz lenne, simán válaszolnál.


A logikát nem szokták követni az ilyen álcakérdések.

jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%
#20: Pont ezért nem kellene gondolkodni más helyett. Attól még hogy lepontozol, nem lesz igazad, csak magadat minősíted. Például itt azt olvashatod, ami neked nyilván új, hogy van egy objektív konszenzus arról, hogy mi számít kívánatosnak a társkeresési piacon. Ez nem szubjektív, tök mindegy mit találsz ki vagy mit írsz, 50 évesen is szép lesz neked a szép, az már részlet kérdése, hogy olyan szóba jöhet-e akinek van gyereke, van-e saját háza stb. Ez mind mind csak nehezíti a társkeresést, tök mindegy mit mondasz, akkor sem lesz 45 éves nőnek könnyű a társkeresés, ha nem néz ki jól, pláne ha fiatalon nem ez volt a helyzet, csak előnytelenül idősödött.
jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!